Перший заступник голови облради привітав працівників обласного управління водних ресурсів із професійним святом

У першу неділю червня, згідно з Указом Президента України, відзначається День працівників водних ресурсів. Відтак сьогодні, 31 травня, напередодні свята, відбулися урочисті збори трудового колективу Сумського обласного управління. Привітав водників регіону і перший заступник голови обласних парламентарів Анатолій Річкаль.

Він зазначив, що для Сумщини праця працівників водної галузі дуже значима. Адже площа земель водного фонду в області складає більше 100 тис. га, це значна частина водогосподарсько-меліоративного комплексу всієї країни. Окрім того, гідрографічна сітка нашого регіону включає в себе безліч річок, найбільші з яких – Десна, Сейм, Клевень, Сула, Псел, Хорол і Ворскла, а також 43 водосховища.

Перший заступник голови обласної ради назвав їх беззаперечним природним багатством, і саме на працівників обласного управління водних ресурсів покладена велика місія – оберігати та відроджувати неповторне природне середовище краю. «Саме завдяки вашим старанням зведено дамби, захищені наші села та міста. Громада всієї області вдячна вам за це. Цьогорічні події в Охтирці стали показовими. Спільними зусиллями ми попередили ймовірну трагедію», — зазначив Анатолій Річкаль.

З нагоди професійного свята за високий професіоналізм та сумлінну багаторічну працю Грамоти обласної ради перший заступник голови обласного депутатського корпусу вручив провідному інженеру з підготовки кадрів Світлані Колегановій та завгоспу обласного управління водних ресурсів Григорію Дуднику.

Привітав своїх колег зі святом начальник обласного управління водних ресурсів Олексій Гордійко.Він подякував за роботу всьому колективу, окреслив основні завдання, що сьогодні стоять перед водниками та відзначив, що люди, які працюють в цій галузі, заслуговують на особливу пошану. Відтак кращим працівникам галузі керівник структури вручив грамоти та подяки облводресурсів.

З привітальним словом виступив також начальник відділу енергозбереження, механізації та охорони праці управління експлуатації водогосподарських систем, енергозбереження та механізації Держводагентства Ігор Сірий. «За результатами роботи минулого року Сумське обласне управління водних ресурсів посіло четверте місце серед інших областей країни. Цей високий показник свідчить про ваше відповідальне ставлення до роботи. Я вдячний усім і кожному за ту нелегку працю, яку ви щоденно виконуєте, особливо в умовах нелегкого сьогодення», - зазначив він.

У ході врочистостей гостям представили інформацію про діяльність та заслуги управління, а також відеоролик про сучасні аспекти роботи облводресурсів. Кращих фахівців галузі відзначено нагородами різних структур та підрозділів області.

 

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus