Спортивному святу «Юний кінолог» сприяв бадьорий настрій та націленість на перемогу учасників

Уже втретє Суми під егідою Головного управління Національної поліції в Сумській області за сприяння Сумського національного аграрного університету та Сумського обласного центру собаківництва Кінологічної спілки України зустрічають відкритий Чемпіонат з багатоборства зі службовими собаками серед молоді «Юний кінолог».  Цього разу змагання відбувалися протягом 28–29 травня на стадіоні «Колос» СНАУ.

Працівники спецпідрозділу поліції КОРД, МНС, прикордонної служби, вибухотехники розгорнули на стадіоні експозицію техніки, зброї, вибухівки та захисного спорядження, якими послуговуються під час виконання службових та бойових завдань. Тож, поки учасники змагань готувались до виступу, глядачі могли провести час пізнавально та з користю для себе, а також пригоститися чаєм і смачною кашею, приготовленою на справжній польовій кухні. 

Начальник ГУНП області Микола Лушпієнко, звертаючись до учасників змагань та гостей свята, підкреслив важливість проведення подібних заходів для підростаючого покоління і зазначив, що рівень майстерності учасників змагань з кожним роком лише підвищуються. А тому висловив сподівання, що хтось у майбутньому пов‘яже свою долю з кінологією, й, цілком можливо, прийде на службу до правоохоронних органів.

Підтримав організаторів змагань і присутній на заході голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко, відзначивши, що головне у подібних спортивних заходах не самі змагання чи перемоги, а реальна робота та навчання молодого підростаючого покоління, обмін досвідом. 

На спортивному святі побував і перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль. Він привітав учасників кінологічних змагань, побажав їм міцного здоров’я, успіхів. Анатолій Якович закликав показати на змаганнях достойні результати, щоб у подальшому стати співробітниками кінологічної служби України та її підрозділів. 

«Кінологічний спорт є дуже активним видом спорту. Приємно бачити, що ви не сидите за комп’ютерами, а проводите час зі своїми улюбленцями. Ви вчитеся бути організованими, а ще розумітисобак, управляти їх внутрішнім станом», - зазначив посадовець.

До складу поважної суддівської колегії увійшли досвідчені працівники поліції та провідні спеціалісти у галузі зоотехнії та кінології. Саме на її суд юні кінологи-аматори представили своїх вихованців різних порід й різного віку, демонструючи навички в подоланні смуги перешкод, курсу слухняності, захисній справі та аджиліті. Кожен виступ супроводжувався підбадьорливими вигуками з трибун та гучними оплесками. Проте найбільшої симпатії та найпалкішу любов серед глядачів набула маленька семирічна учасниця Чемпіонату – Вероніка Откидач, котра зі своєю німецькою вівчаркою Таліфом була задіяна в усіх видах змагань.

У змаганнях узяли участь діти з 17 команд з різних областей України, продемонструвавши неабиякі навички своїх улюбленців у подоланні смуги перешкод, курсу слухняності та захисній службі. У підсумку перше місце виборола команда з Дніпра, а на другу та третю сходинку відповідно піднялись юні кінологи з Сумської та Кіровоградської областей.

Спортивне свято видалось надзвичайно цікавим. Цьому сприяла й гарна сонячна погода, бадьорий настрій та націленість на перемогу учасників Чемпіонату.

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus