День села у Михайлівці зібрав родини у дружнє коло

Як і кожного року, у Зелену неділю, на православну Трійцю, Михайлівка, що на Буринщині, святкує свій день народження – відзначаючи традиційний День села. 

Скориставшись чудовою нагодою саме в цей день на батьківщину з’їжджаються люди, які тут народилися, виросли, збираються на зустрічі випускники школи минулих років. В цей день село, як завжди, радо зустрічає гостей.

Офіційну частину святкувань відкрив вітальним словом сільський голова Володимир Моргун. Вітаючи односельчан зі святом, він подякував тим людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села, зокрема, тим, хто допомагав під час підготовки до святкування. Також, побажав селу розквіту, міцного здоров’я та добробуту громаді, наголосивши, що такі свята дають людям надію на краще життя і спонукають вірити в себе і у свої можливості.

Почесним гостем на святі був і перший заступник голови обласної ради Анатолій Річкаль. Звертаючись до присутніх, посадовець зазначив, що День села – це насамперед родинне свято. "Це свято не тільки тих, хто тут народився, але й всіх, хто поселився тут та прикипів душею до свого села. Дякую всім, хто дбає про розвиток свого населеного пункту, а також організаторам свята. Завдяки спільній та відданій праці жителі села творять нашу історію для прийдешніх поколінь".

По закінченню вітальних слів обласний посадовець нагородив грамотами Сумської обласної ради голову Михайлівської сільської ради Володимира Моргуна та завідуючу  Михайлівським ДНЗ «Казка» Аллу Зікрату.

Веселий та святковий настрій усім присутнім забезпечили популярні музичні виконавці, у тому числі й артисти Сумської обласної філармонії.

Жителів та гостей свята пригощали смачною домашньою випічкою, кулішем.

Розвагою для наймолодших гостей заходу стали ігри на надувній гірці, стрибки на батутах, та звичайно смачне, прохолодне морозиво, яким дітей пригощали безкоштовно.

Свято закінчувалось, та людям не хотілося розходитись по домівках, адже позитивні емоції і радість переповнювали кожного, хто завітав цієї погожої днини на святкування.

Також читайте:

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus