Безцінним скарбом будь-якого села є люди, їх добрі справи і відкрите гостинне серце, переконаний Володимир Токар

Щорічно в кінці травня жителі села Великий Бобрик відзначають День рідного села. Цього року виповнилося 358 років від дня його заснування. 27 травня, як і завжди, село зустрічало всіх чудовою енергетикою.

Поважні жителі, молодь, чисельні гості поспішали у центр Великого Бобрика, де і відбувалося головне дійство. Святкове оформлення сцени, традиційна, водночас цікава і неповторна виставка старовинних вишиванок, домотканих ряден, тематичне музичне оформлення створили піднесену, урочисту атмосферу.

Ще задовго до початку концерту, люди гуртувалися на території, що прилягає до місцевого клубу. А воно й не дивно, адже організатори подбали про наповнення заходу: на найменших відвідувачів чекали батут та надувна гірка, а поруч проходила жвава торгівля різними смаколиками.

Кожна вулиця села офіційно була запрошена для репрезентації власної фантазії смакоти. Короваї, торти та пряники з символікою села, запечені кури, найрізноманітніші наливки, ряжанка, ковбаси і крученики, пиріжки і печиво та ще, напевно, з півсотні страв – усе було на столах!

Багато гостей прибули цього дня до Великого Бобрика. Не оминули своєю увагою селян і голова обласної ради Володимир Токар, голова Сумської РДА Геннадій Дорошенко, голова Верхньосироватської ОТГ Алла Александрова.

У вітальному слові Володимир Токар зауважив, що тут живуть надзвичайно щирі і працьовиті люди, в яких із діда-прадіда закладені любов до праці і рідної землі. «Ваше село неймовірно красиве. Такі ж красиві й гарні тут живуть люди, дні яких проходять у постійних турботах та важкій праці. Але – виняток. Бо у День народження села всі можуть відволіктися від щоденних клопотів, поспілкуватися з друзями, розважитися. Тож бажаю, щоб вам вистачило заряду енергії й позитиву, отриманих під час святкування, на весь рік», - побажав жителям Великого Бобрика голова обласної ради.

Він наголосив, що безцінним скарбом будь-якого села є люди, їх добрі справи і відкрите гостинне серце. А ще – діти. Тож саме для них у місцевий садок Володимир Токар передав кошти, аби на них закупили яскраві дитячі іграшки.

Голова Верхньосироватської ОТГ Алла Александрова також привітала великобобричан із Днем села. «Це свято, яке всіх нас єднає. І ми пов’язані з вами минулим, сьогоденням і, сподіваюся, гарним майбутнім. З давніх часів наше село славилося своїми здобутками у сфері тваринництва, будівництва, землеробства, бо тут живуть справжні трударі. Сьогодні, у такий прекрасний день, я висловлюю подяку усім жителям, хто бере участь у розбудові громади. Окремі слова вдячності - більш старшому поколінню, яке передає молоді свій досвід. Хочу, щоб у кожному будинку народжувалися діти, щоб наша Верхньосироватська ОТГ відчувала себе захищеною, щоб молодь їхала до нас і розвивала громаду. Усім, без винятку, бажаю здоров’я, злагоди, добробуту, миру і багатства».

Звучали слова вітань і від голови Сумської РДА Геннадія Дорошенка, в.о. старости села, підприємців.

Справжньою родзинкою святкування стало відзначення та нагородження жителів Великого Бобрика в різних номінаціях: найстарший та наймолодший житель, «золоте весілля», найкращі соціальні робітники. Отримали подяки та грошові винагороди й найкращі трударі.

Усі жителі та гості мали можливість цього дня відвідати стилізовані курені, які представляли вулиці, скуштувати соколики та насолодитися цікавою концертною програмою.

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 30 травня 2018, 09:25

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus