З розмахом і душею Річки святкували День села

Перед в’їздом до села – козацька варта, замість сцени – поріг клубу, у ролі професійних ведучих – дівчата-школярки, а глядачі – майже всі жителі населеного пункту і безліч гостей. Так Річки, що на Білопільщині, з розмахом і душею святкували День села.

Кожному гостю вручали грамоту, у якій радили їсти, пити, від душі реготати, артистам аплодувати і теплим словом згадувати свято.

На День села до Річок приїхали ті, хто тут народився і виріс, гості з сусідніх населених пунктів, сільські голови, депутати, керівники району і області. Почесним гостем на святі став керівник обласного депутатського корпусу Володимир Токар. Гостей зустрічали запашним короваєм, який дали скуштувати усім присутнім на святі. А настоятель місцевої церкви отець Богдан окропив усіх свяченою водою, побажав присутнім миру і добра.

Розпочав свято, як і годиться, сільський голова Річок Микола Солодовник. Він подякував односельцям за участь в організації свята, за працю, за любов до свого рідного краю. Кращим трударям вручив відзнаки та подарунки.

«Наше село живе, працює. Ми маємо непогані показники з розвитку і у нас є можливість та велика вірогідність створення громади. За допомогу у цьому непростому питанні я дякую голові обласної ради Володимиру Токарю, сільським головам та депутатам. Сподіваюся, що ми станемо сильною, спроможною громадою і я обіцяю, що в першу чергу будемо направляти кошти на потреби маленьких сіл, аби вони відчували турботу», - заявив Микола Іванович.

Володимир Токар, звертаючись до учасників і гостей свята, подякував усім за запрошення. «У Річки я їду завжди з великим задоволенням. Як тільки я познайомився з вашою громадою і вашим сільським головою, жодного разу не пропустив День села. Я багато їжджу по області і бачу, що у кожного села своя історія і свій менталітет. Але основна цінність кожного населеного пункту – люди, що проживають на цій території. Ті, хто шанує українські звичаї, хто народжує і виховує дітей, жителі старшого покоління, які передають молоді любов до рідної землі. І це дуже приємно відчувати. Сьогодні у вас подвійне свято – День села і День Святої Трійці. Тому я вітаю вас, бажаю міцного здоров’я, мирного неба, віри в Україну».

Голова обласної ради передав фінансову допомогу для місцевої футбольної команди, поговорив з людьми та з задоволенням переглянув концерт.

А до його підготовки річани підійшли з творчістю і гумором. Готовилися серйозно, тим більше, що цього дня святкували ще й 50-річчя місцевого будинку культури. Ведучі концерту від усього серця теплими словами і щирими побажаннями вітали усіх присутніх. Музичні композиції, які публіка зустрічала щирими аплодисментами, були присвячені любові, рідному краю, матерям.

Окрім концерту жителі та гості Річок ласували шашликами, кулішем, тістечками та домашніми виробами місцевих майстринь.

 

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 29 травня 2018, 15:25

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus