Володимир Токар: «Якщо ми збережемо село – ми збережемо Україну»

Минулої суботи у місцевому будинку культури зібралися жителі Старого села, що у Сумському районі, аби відсвяткувати 376-ту річницю із дня створення свого населеного пункту. У центрі села були організовані розваги для дітей, розгорнулася виставка декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва місцевих майстрів, продаж смаколиків.

На свято до старосельців приїхало багато гостей – керівники області та району, депутати, земляки, які нині живуть у столиці та інших містах України. Усіх учасників дійства вітали голова Нижньосироватської ОТГ В’ячеслав Суспіцин,  в.о. старости Сергій Єременко, які відзначили грамотами найпрацьовитіших та найактивніших жителів села.

«У цьому році до нас зайшов потужний інвестор – група компаній «Технологія» і я впевнений, що тепер Старе село стане потужними кроками реалізовувати проекти для розвитку інфраструктури бюджетних установ, - звернувся до жителів В’ячеслав Суспіцин. – У минулому році ми виконали роботи по енергозбереженню, у поточному році кошти, які будуть надходити на розвиток громади, використаємо на заміну вікон у школі, проведення та ремонти водогонів, освітлення по хуторам».

Голова обласної ради Володимир Токар подякував старосельцям за запрошення, оскільки 18 років пропрацював у Сумському районі і він є йому близьким. «Від імені депутатського корпусу обласної ради я вітаю усіх із святом – Днем села. Хочу зазначити, що саме на вас тримається держава. Жителі сіл працюють, не покладаючи рук, вони одними з перших стали на захист Батьківщини, коли розпочалися бойові дії на сході країни, багато селян допомагали нашим воїнам і продуктами харчування, і одягом, і своїм теплом сердець. Тому і ми не маємо права не допомагати селам, а навпаки, повинні зберегти їх, бо це наші люди і наша історія. Я радий, що у Старе село зайшов потужний інвестор. Це означає, що будуть створені нові робочі місця, кошти на розвиток. Нас усіх годує земля, на якій працюють люди з села. Тож якщо ми збережемо село – ми збережемо Україну», - наголосив Володимир Токар.

Спікер обласного парламенту побажав жителям Старого села міцного здоров’я, усіх благ, мирного неба над головою і від себе особисто надав фінансову допомогу для місцевої волейбольної команди.

Багато теплих слів говорили і керівники району, депутати обласної ради, гості. А прекрасним дарунком для всіх став чудовий концерт місцевих виконавців.

Також читайте:

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus