У Сумах урочисто відзначили День хіміка

25 травня працівники  ПАО «Сумихімпром» відзначили своє професійне свято. Традиційна царемонія нагородження та святковий концерт кращих працівників підприємства відбулась на базі Палацу культури «Хімік».

Вітали працівників заводу хімічної промисловості керівництво області, міста, представники  профспілки.

Урочисту частину розпочав виконавчий директор ПАО «Сумихімпром» Володимир Волков. «Основна цінність нашого підприємства – це колектив, - зазначив він. – Я щиро вдячний усім присутнім за високий професіоналізм та сумлінну працю. Завдяки роботі кожного працівника ми десятиліттями забезпечуємо країну високоякісними добривами, демонструємо одні з кращих в країні економічні показники і витратні коефіцієнти».

Зі словами щирої вдячності та привітань на адресу колективу сумських хіміків звернувся перший заступник голови обласної ради Анатолій Річкаль. Він наголосив на тому, що широкомасштабна діяльність підприємства завжди визначала і визначає рівень соціально-економічного розвитку не тільки обласного центру, а й усього регіону в цілому, помітно впливаючи на всі сфери його життя.

«Я впевнений, що набутий вами досвід, наполегливість, відповідальність допоможуть подолати кризу та стабілізувати виробництво, - зазначив перший заступник голови обласної ради. - Щиро бажаю вам міцного здоров'я, тепла, щастя, зростання добробуту, злагоди уваших родинах, миру і впевненості у завтрашньому дні».

З нагоди свята Почесними Грамотами Сумської обласної ради Анатолій Річкаль відзначив працівників ПАТ «Сумихімпром»: начальника відділу сертифікації та стандартизації Олену Кальченко, електромонтера цеху по виробництву сірчаної кислоти №4 Андрія Молодцова, начальника цеху зв’язку Павла Супруна та комірника цеху водопостачання Ольгу Угниченко.

Безліч теплих слів звучали цього дня на адресу працівників ПАО «Сумихімпром». Долучилися до привітання та нагородження і голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко, який зауважив, що від роботи підприємства залежить розбудова Сумщини та підвищення авторитету регіону.

Вітали трудовий колектив керую­чий санацією Ігор Лазакович, голова профкому ПАТ «Сумихімпром» Наталія Колєсова, голова Сумського обласного об'єднання організацій роботодавців Євген Лапін, заступник командира Сумської 27-ї реактивної артилерійської бригади та інші.

Кращих представників трудового колективу відзначили грамотами, подяками та нагрудними Знаками за заслуги перед хімічною галуззю України. Подарунком для сумських хіміків став святковий концерт, що продемонстрували виконавці, співочі та танцювальні колективи Палацу культури «Хімік».

 Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 29 травня 2018, 13:14

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus