У Рижівці відсвяткували День села

Святкування проходило на майданчику перед  будинком культури, а почесним гостем свята став голова Сумської обласної ради Володимир Токар. У центрі населеного пункту були  оформлені українські курені  та світлиці від організацій сільської ради, яскраві виставки декоративно-ужиткового мистецтва, предметів побуту старовини. 

Свято відкрив Рижівський сільський голова Олександр Чех, який привітав усіх присутніх з Днем села, побажав миру, добробуту та процвітання  рижівцям і всьому українському народові.

«Вашому селу вже понад 400 років і, не дивлячись на те, що воно розташоване на самісінькому кордоні, це не заважає вам жити, працювати і розвиватися. Як депутат, а тепер голова облради, я намагаюся завжди відстоювати інтереси жителів Білопільського району. Мені ваш край став рідним і близьким серцю. Тому я і далі буду допомагати вам у силу своїх можливостей. Хочу подякувати всім, без винятку, мешканцям Рижівки за ваш внесок у розвиток села. Особливі слова подяки - старшому поколінню, яке зберігає традиції і примножує їх. Бажаю здоров'я кожній родині, добра, щастя і благополуччя», - звернувся до жителів села Володимир Токар.

Очільник обласного депутатського корпусу, як і водиться, приїхав не з пустими руками. Він надав матеріальну допомогу для місцевої футбольної команди.

На свято були запрошені також депутати Сумської обласної ради Юрій Христій,   Наталія Калініченко, керівники району, сільські голови, очільники районних підприємств та настоятель Свято-Миколаївського храму отець Максим.

На святі вшанували та привітали учасників АТО, наймолодших  жителів села, першокласників та випускників, наймолодше подружжя, матерів-героїнь та багатодітні родини, молодого вчителя, найактивніших  учасників художньої самодіяльності, учасників жіночого вокального ансамблю «Рижівські дівчата», які в цьому році  святкують 5-річний ювілей,  народних умільців, сільгоспвиробників, громадських діячів та спонсорів.

Святкову концертну програму підготували учасники художньої самодіяльності місцевої сцени. Окрасою свята став кулінарний конкурс «Свято Рижівських млинців» та творчий конкурс модельного одягу з підручного матеріалу. Завершилося святкування конкурсно-спортивними заходами та молодіжною дискотекою.

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 29 травня 2018, 10:41

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus