«Нове виборче законодавство дозволить народним обранцям краще працювати на місцях», - упевнена Тетяна Головко

До Сумської обласної ради надійшло звернення від представників політичних партій, громадських організацій щодо підтримки виборчої реформи. У документі вони просять обласних депутатів звернутися до Верховної Ради України з вимогою негайно прийняти в цілому проект виборчого кодексу (Законопроект №3112-1) та встановити пропорційну виборчу систему з відкритими регіональними списками.

Заступник голови обласної ради Тетяна Головко зазначає, що проект нового Виборчого кодексу України був ухвалений у Верховній Раді України у першому читанні 7 листопада 2017 року. А вже 24 листопада депутати Сумської обласної ради прийняли звернення до Верховної Ради України та Президента України щодо термінового прийняття Виборчого кодексу України з відкритими списками.

«У документі йдеться, що депутати Сумської обласної ради висловлюють свою підтримку змінам у виборчому законодавстві та закликають парламент проголосувати за Виборчий кодекс України у другому читанні та в цілому. А Президента України Петра Порошенка закликають якнайшвидше підписати його та ввести у дію. Окрім того представники обласної ради неодноразово брали участь у заходах, що проходили на Сумщині, в тому числі й за участі представників Комітету виборців України. Ми зверталися до них з проханням, аби вони донесли до народних депутатів необхідність змін до виборчого законодавства і не затягувати з прийняттям документу як у другому читанні, так і в цілому», - зазначила Тетяна Головко.

Щоб завоювати довіру та голоси виборців, кандидатам доведеться працювати в регіоні й доводити свою спроможність відстоювати інтереси виборців. Це дозволить краще народним обранцям працювати на місцях, забезпечити представництво всіх регіонів у Верховній Раді та більш стабільну і прогнозовану роботу парламентської коаліції.

«Ми виступаємо за поліпшення життя наших виборців, тому підтримуємо ті зміни, які дадуть можливість відкрито і прозоро обирати своїх кандидатів до Парламенту за відкритими списками», - акцентувала увагу заступник голови обласної ради.

 

Звернення Сумської обласної ради до Верховної Ради України та Президента України щодо термінового прийняття Виборчого кодексу України з відкритими виборчими списками

 

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 22 травня 2018, 08:30

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus