27-ма Сумська реактивна артилерійська бригада Сухопутних військ ЗСУ відзначає 10 років з дня створення частини

З нагоди ювілею від дня створення «ураганної» бригади, сьогодні, 18 травня, в обласному театрі драми та музичної комедії ім. М. С. Щепкіна відбулись урочисті збори військових та святковий концерт.

Вітав особовий склад бригади та командування з десятирічним ювілеєм з дня створення частини перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль. Від свого імені та від імені обласного депутатського корпусу він звернувся до військовиків зі щирими словами вдячності за високу професійну майстерність, відповідальність, витримку та вірність військовій присязі.

«Підрозділи, що увійшли до складу реактивної артилерійської бригади, пройшли нелегкий бойових шлях. За роки відданої служби народу України ви вкотре продемонстрували готовність стати на захист її територіальної цілісності та державної незалежності, - звернувся до військових Анатолій Річкаль. – Усі ви міцно тримали оборону на передовій неоголошеної війни. Ви є тією бойовою міццю, якої понад усе боїться ворог».

Перший заступник голови обласної ради зауважив, що для того, аби бути військовим потрібно мати хист та неабияку мужність. З нагоди 10-річного ювілею від дня створення частини Анатолій Річкаль відзначив Грамотами обласної ради окремих військових бригади.

«20 ваших побратимів заплатили за волю нації та свободу України найдорожчим – своїм життям. Вічна їм пам’ять і слава! Саме зараз пишеться нова історія України – вільної та нескореної. На жаль, пишеться кров’ю наших воїнів, дається ціною тяжких втрат. Ми повинні пам’ятати імена Героїв, які виборювали для нащадків право на вільне життя на своїй землі», - сказав перший заступник голови обласної ради.

Присутні вшанували хвилиною мовчання тих, хто поклав життя на полі бою.

Звернувся зі щирими словами вдячності за відвагу та мужність, виявлені у бою, заступник голови обласної державної адміністрації Микола Подопригора. Вручаючи військовослужбовцям Грамоти та Подяки облдержадміністрації, посадовець зазначив, що бійці 27-ї артилерійської бригади є справжніми патріотами.

«Я впевнений, що ми переможемо, бо за нами стоїть правда, і ми боронимо її силами наших військових», - зауважив він.

Вітали цього дня особовий склад 27-ї Сумської реактивної артилерійської бригади головний консультант Головного управління інформаційної політики Президента України Олександр Бухтатий, перший заступник командувача Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенант В’ячеслав Назаркін та інші.  

Особливі слова вдячності звучали на адресу командира військової частини А1476 – полковника Валерія Ісмаілова, який доклав чималих зусиль для того, щоб зберегти формування бригади та примножити її матеріальну базу.

Безліч слів та побажань об’єднувала одна аксіома – запрошені бажали військовикам витримки, міцного здоров’я та удачі. А ще – завершення бойових дій та миру, того, чого бажає кожен житель України.

 

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus