Роменщина – край самобутніх талантів та неперевершених майстрів мистецтв

Цю тезу доводили колективи та окремі виконавці міського будинку культури Ромен на творчому звіті аматорів, що відбувся у рамках ІІ етапу обласного фестивалю народної творчості «Квітуй в любові і добрі, Сумщино, край благословенний!». Захід присвячений вісімдесятій річниці утворення Сумської області.

Зі сцени гостей свята вітали заступник голови обласних парламентарів Тетяна Головко та начальник управління культури Сумської ОДА Олена Мельник. 

- Я дякую за талант і професіоналізм, вагомий внесок у розвиток культури міста, в першу чергу керівникам творчих колективів, які вкладають душу у мистецтво. А також усім тим, хто впродовж десятиліть підтримував і примножував те мистецьке багатство, яким щедро наповнена роменська земля. Ваш талант є справжнім скарбом, який варто оберігати, адже ви даруєте людям найкраще – неперевершені позитивні емоції, радуєте глядачів різнобарв’ям гармонії і краси. Бажаю творчих успіхів, невичерпної наснаги, і впевнено продовжувати свій шлях до успіху, - звернулась Тетяна Головко до учасників творчого звіту.

За високу виконавську майстерність, вагомий внесок у розвиток самодіяльної творчості, аматорського мистецтва в культурно-мистецькому житті міста та з нагоди проведення творчого звіту «Тобі, Сумщино, в рік знаменний звітує славний наш Ромен!» Грамотою обласної ради посадовець нагородила народний аматорський вокальний ансамбль «Осокори» Роменського МБК (керівник Тетяна Литвиненко). А також за активну життєву позицію, участь у загальноміських культурно-мистецьких заходах Грамотою обласної ради відзначено аматора сцени, учасника театрального колективу «Світанок» Роменського МБК Олександра Пілюгіна.

Після урочистої частини та нагородження кращих представників культури міста глядачі поринули у чарівний світ мистецтва.

Колективи та окремі виконавці міського будинку культури цього дня дарували натхнення та гарний настрій. З першого до останнього номера концертної програми роменці з захопленням спостерігали чудове дійство, яке розгорнулося на сцені: від урочистої вокально-хореографічної композиції у виконанні тріо «Мальви» СЗОШ № 1 ім. П. І. Калнишевського та зразкового аматорського ансамблю танцю «Дивограй» до фінальної пісні «Ромни», у виконанні учениці Роменської дитячої музичної школи Крістіни Шубної та зразкових аматорських ансамблів танцю «Дивограй», «Перлина», «Віват» Роменського міського будинку культури.

Перед початком концерту в фойє експонувалася виставка декоративно-прикладного мистецтва «Роменщина рідна – країна майстрів», підготовлена учнями та вчителями загальноосвітніх шкіл міста, вихованцями Центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, студентів Роменського ВПУ, учасниками дитячої студії образотворчого мистецтва «Чарівна палітра» та любительського об’єднання «Душі роменської криниця» та  міськими народними умільцями.

Творчий звіт переконливо довів, що Ромен був, є і залишатиметься колискою не тільки кобзарів, а й різножанрових виконавців. Тут лунають мелодії, звучать пісні, пишуться картини, бачать світ нові поетичні збірки. Із року в рік овіяне легендами та славою місто продовжує нести традиції щедрого, працьовитого, співучого народу.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus