Сайт Сумської обласної ради зайняв 4-те місце у рейтингу, який проводив Інститут громадянського суспільства

Оцінювання проводилося по 25 позиціям за 4-більною шкалою. Офіційний веб-сайт Сумської обласної ради набрав 79 балів із 100 максимально можливих і, якщо не брати до уваги сайт Київської міської ради, зайняв серед обласних рад 4 місце після Тернопільської, Рівненської та Миколаївської областей. Середня оцінка сайтів обласних рад по Україні складає 65 балів.

Відповідні рейтинги були оприлюднені на робочій семінар-нараді «Механізми ефективної реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства на регіональному рівні», яка відбулася у Харкові. Проект виконує Всеукраїнська асоціація сприяння самоорганізації населення у рамках проекту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

За 14 показниками інформація на сайті Сумської обласної ради є не просто доступною, а повною і актуальною. По 9 показниках інформація є неповною або частково неактуальною.

Спеціалісти обласної ради працюватимуть над удосконаленням сайту, намагаючись, аби вся необхідна інформація, яка є корисною для населення, була доступною.

АНАЛІЗ ОФІЦІЙНИХ САЙТІВ ОБЛАСНИХ РАД та КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
на відповідність державній політиці сприяння розвитку громадянського суспільства
(станом на 05.05.2018)

Останнє оновлення на П'ятниця, 18 травня 2018, 09:46

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus