У Сумах молилися за здоров’я дітей, які потрапили у ДТП у Білорусі

Сьогодні, 17 травня, у велике свято Вознесіння Господнього, в залі апаратних нарад Сумської ОДА відбувся традиційний молитовний сніданок за участі заступника голови Сумської обласної ради Тетяни Головко, керівника апарату ОДА Дмитра Живицького, представників різних церков і конфесій.

Почесним гостем став професор економіки, американець українського походження Роман Шеремета, який зазначив, що треба робити наголос на духовному відродженні народу.

Присутні говорили про шлях Ісуса Христа, читали Біблію, спілкувалися на теми миру, щастя, життєвих та духовних цінностей. Кожен висловив своє розуміння поняття «талант» та «щастя».

Зокрема після спільної молитви та читання святого письма присутні помолилися за здоров’я та благополуччя сумських школярів, які потрапили в ДТП у Білорусі.

«Коли ми у Бресті зустрічалися з батьками шістьох школярів, які лежать у лікарні, я передав їм гроші, що зібрали працівники облдержадміністрації, обласної ради і молитовники. Батьки були дуже вдячні, особливо за святі книги. Вони молилися за своїх дітей, за їх одужання», – розповів Дмитро Живицький.

«У це велике християнське свято перед тим, як зійти на небеса, Господь, як прийнято вважати, вислуховує усі прохання людей і виконує їх, - зазначила Тетяна Головко. - Тому сьогодні ми молимося за наших дітей, які наразі перебувають на лікуванні у Бресті. Я переконана, що кожен, хто має дитину, після цієї аварії цінуватиме кожну хвилину і секунду проведену разом. Бажаємо дітям якнайшвидшого одужання, а батькам – витримки».

Помолилися також за вічний спокій школяра, який загинув у цій страшній аварії, – Владислава Кушніренка.

Завершився спільний сніданок традиційною молитвою за Сумщину, яку зачитав керівник апарату ОДА Дмитро Живицький.

Останнє оновлення на Четвер, 17 травня 2018, 16:14

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus