Голова Сумської обласної ради Володимир Токар – у «Відвертій розмові» на телеканалі ATV

В останні дні квітня відбулося чергове пленарне засідання сесії, на якій було прийнято багато питань. Тож про документи, які обговорювалися, про те, чим наразі живе область, які важливі аспекти з'ясовують обласні депутати, голова Сумської обласної ради Володимир Токар розповів в ефірі телеканалу ATV.

Торкнулися у студії і теми останніх виборів, які пройшли в Андріяшівській ОТГ, створення громад на території області. Зокрема голова обласного депутатського корпусу зазначив, що на Сумщині створено вже 30 ОТГ. Він часто їздить у громади і бачить, що там, де керівник і депутати працюють спільно на благо жителів, знають свою роботу і бажають поліпшення на територіях, там громади процвітають. Там, де є політичні чвари, або в очільника немає бажання працювати, там реформа децентралізації йде з потугами. Як позитивний приклад, він назвав Миколаївську ОТГ Білопільського району, Краснопільську ОТГ і зазначив, що в області вже розпочався процес передачі державних земель у власність громад.

Під час розмови Володимир Токар розповів про роботу обласної ради в міжсесійний період, про відстоювання інтересів жителів області в столиці, про звернення, які депутати направляють до вищого керівництва країни тощо.

Зокрема щодо звернень, то голова обласної ради наголосив: «Ми повинні позначати для вищого керівництва країни ті проблеми, які хвилюють людей. Ми для того і обрані на місцях, щоб допомагати своїм виборцям розв’язувати всі наболілі питання. У Києві дивляться, які сигнали йдуть з регіонів, і відповідно реагують на них. Іноді ми звертаємося до своїх колег з інших обласних рад, щоб нас підтримали і тоді відправляємо наші прохання спільно. Тому що багато проблем у регіонах схожі».

Так, обласні обранці кілька разів зверталися до Києва з приводу перерахунку пенсій військовим пенсіонерам. Їх почули -наразі пенсії військовикам підняли. На минулій сесії депутати звернулися з питаннями відтермінування введення державних стандартів якості молока, скасування постанови Кабміну про монетизацію пільг, фінансової підтримки фермерських господарств, поліпшення умов ведення бізнесу в Україні та ін.

Дивіться повну версію програми «Відверта розмова» за посиланням:

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 08 травня 2018, 06:59

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus