У Сумах відзначили переможців Всеукраїнських олімпіад та переможців науково-дослідницьких робіт

Найпочесніше місце серед інтелектуальних змагань учнівської молоді сьогодні посідають Всеукраїнські учнівські олімпіади та Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Відтак, сьогодні, 3 травня обдарованих юнаків та дівчат, які здобули призові місця у конкурсах різних рівнів вітали представники влади, освіти та громадськість Сумщини.

Урочистості, що відбулися у легкоатлетичному манежі СумДУ зібрали повний зал глядачів, серед яких, - освітяни, рідні та друзі молодих інтелектуалів.

Учнів та їхніх наставників привітала та подякувала їм за клопітку працю, що прославляє Сумщину та усю Україну, заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко. Вона наголосила, що тільки завдяки інтелектуальному потенціалу молоді Україна йтиме у світле майбутнє.

Також посадовець висловила надію, що усі здобуті на батьківщині знання та досвід майбутнє покоління використає задля процвітання та розквіту нашої країни.

«Ми, як представники влади, повинні робити усе для того, щоб створити гідні умови для вашого всебічного розвитку, - звернулася до молодих людей Тетяна Іванівна. - Ви дуже потрібні Україні, ваш розум, ваші успіхи, ваші знання, винаходи, ваше завзяття і патріотизм. Ми вас дуже цінуємо і чекаємо реалізації величезного потенціалу, який ви маєте».

Особливу вдячність заступник голови обласного депутатського корпусу висловила батькам, вчителям і науковим керівникам, які передають свій досвід, всіляко допомагають у становленні особистості дітей, орієнтують у можливостях для подальшої життєвої самореалізації.

«Ви є інтелектуальною надією, флагманом процвітання нашої країни», - такими словами вітав учнів-переможців зі здобутками на різнорівневих олімпіадах та конкурсах голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко.

Він відзначив, що Сумщина завжди славилася своїми талановитими дітьми. Микола Олексійович подякував молоді за старанність, наполегливість та побажав подальших звершень та процвітання.

Щиро вітала дітей і начальник Департаменту освіти та науки ОДА Вікторія Гробова. «На Сумщині 47 переможців Всеукраїнських олімпіад із 99 представлених, і близько 250 переможців робіт Малої академії наук України. Загалом Сумщина завжди входить у 5-ку лідерів за результатами ЗНО, Всеукраїнських олімпіад та робіт, що захищають академії. Це по-справжньому колосальний труд», - зазначила Вікторія Павлівна.

Окрім чудових концертних номерів, що представили талановиті дитячі та молодіжні колективи, присутнім цього дня бажали безліч перемог, - отримувати необхідні знання, досягати успіхів і висот, усе задля того, аби прославляти Україну і рідну Сумщину.

Також читайте:

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus