Глухівчанка Анна Кривонос отримала кошти для придбання житла

Спільними зусиллями обласної влади, депутатського корпусу, Федерації біатлону України житлове питання глухівської біатлоністки Анни Кривонос нарешті буде вирішено. 27 квітня, під час чергової сесії обласної ради, депутати більшістю голосів підтримали виділення спортсменці 250 тисяч гривень. Ще 250 тисяч гривень надала Федерація біатлону України

«Анна Кривонос, глухівчанка, яка прославляє нашу область і моє рідне місто Глухів на весь світ, яка є чемпіонкою світу і Європи з біатлону, отримала кошти на придбання житла. Дівчина довго, важко і плідно працює, прославляє нашу країну у всьому світі, а живе в умовах, що не відповідають стандартам ХХІ століття», - відзначив депутат обласної ради Олег Бояринцев, який ініціював розгляд цього питання на сесії.

Нагадаємо, що тема умов проживання біатлоністки Анни Кривонос та її матері сколихнула громадськість на початку року. Мало хто міг повірити, що така титулована спортсменка проживає в приміщенні, яке важко назвати житлом. Адже у свої 20 років Анна виборювала титул чемпіонки світу серед юніорів в індивідуальній гонці (2015 р.), двічі ставала призеркою чемпіонату світу серед юніорів (2016 р.) та срібним призером чемпіонату світу серед юніорів (2018 р.).

Також, депутати обласної ради внесли зміни до Програми розвитку фізичної культури і спорту в Сумській області на 2017-2020 роки, що дозволить в подальшому надавати матеріальну допомогу видатним спортсменам Сумщини для вирішення житлово-побутових питань.

Останнє оновлення на Середа, 02 травня 2018, 14:48

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus