Відбулася нарада з питання ремонту ділянки дороги Суми-Миропілля

«Фінансування ремонтних робіт ділянки дороги Суми-Миропілля має проводитися за рахунок коштів державного бюджету, місцевого та коштів Миропільської ОТГ», - на цьому наголосив голова комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної політики Микола Березін під час наради, що відбулась сьогодні, 2 травня.

У робочій зустрічі взяли участь депутат обласної ради та начальник Служби автомобільних доріг у Сумській області Іван Романюк, голова Миропільської ОТГ Олена Ординець та директор ТОВ АФ «Псьол» Микола Калініченко.

«В умовах проведення децентралізації в нашій державі на перше місце виходить питання якості доріг, без яких неможливим буде транспортне сполучення між населеними пунктами, - зазначив депутат обласної ради Іван Романюк. – Наразі ми спільно з головами громад,  обласним депутатським корпусом та представниками влади оперативно вивчаємо ці питання, щоб якомога швидше допомогти людям користуватися якісним дорожнім покриттям».

Присутні обговорили питання залучення коштів із державного, обласного бюджетів та коштів Миропільської громади. Також  акцентували особливу увагу на стані автомобільних доріг в Миропілському районі і визначили найбільш важливі напрямки роботи.

У ході розмови обговорювалося питання залучення коштів представників бізнесу, які активно експлуатують вищезгадане дорожнє покриття.

Насамкінець Микола Березін зауважив, що у питанні відновлення автомобільних доріг Сумської області потрібна тісна співпраця між представниками влади, підприємцями та всебічна підтримка бюджетів усіх рівнів. Він висловив сподівання, що найближчим часом усі суперечності будуть усунуті, і ремонтні роботи розпочнуться вчасно.

Також читайте:

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus