На сесії обласної ради нагородили кращі колективи та трударів Сумщини

Робота пленарного засідання дев’ятнадцятої сесії Сумської обласної ради розпочалася з мажорної ноти.

Голова обласної ради Володимир Токар виконав приємну місію, з особливим задоволенням вручивши Грамоти Верховної Ради України трудовому колективу Машинобудівного коледжу Сумського державного університету з нагоди 100-ї річниці з дня заснування закладу та підготовку висококваліфікованих кадрів для машинобудівної галузі, а також головному лікарю комунального закладу Сумської районної ради «Сумський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги», високому професіоналу у сфері охорони здоров’я Світлані Метенко.

Депутат обласної ради сьомого скликання Віктор Коваленко з рук спікера парламенту Сумщини отримав медаль «Захиснику України» громадської організації «Об’єднання патріотів «Сильні духом».

Ще одна сумчанка була удостоєна Почесної відзнаки Сумської обласної ради «За заслуги перед Сумщиною» ІІІ ступеня. Це провідний інженер, голова первинної організації Червоного Хреста України ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» Раїса Волжина. Раїса Петрівна – кавалер ордена княгині Ольги ІІІ ступеня, почесний донор України – за своє життя здала більше 20 літрів крові, тим самим врятувавши не одне людське життя. Отримавши нагороду, жінка подякувала за визнання не тільки її багаторічної непростої діяльності, а й у її особі всіх донорів Сумщини, які вдень і вночі готові поділитися краплиною крові в ім’я збереження людського життя.

Андрій Корж - голова Тростянецької районної ради Сумської області – багато років плідно працює на благо розвитку територіальної громади, це високий професіонал у процесі розбудови місцевого самоврядування. А 26 квітня у посадовця день народження. Володимир Токар від імені обласних депутатів привітав іменинника та вручив йому Подяку Сумської обласної ради. Ще одного іменника – обласного депутата Андрія Безрука - привітали колеги та побажали міцного здоров’я, безмежного щастя, успіхів на перемоги.

Очільник ОДА Микола Клочко теж доручився до нагородження і вручив Грамоту голови обласної державної адміністрації за вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту на Сумщині майстру спорту міжнародного класу з боксу, 6-разовому переможцю України, призеру і переможцю міжнародних змагань серед молоді, кращому боксеру Європи за останні роки Максиму Галіничеву.

Приємне і сумне у житті, як відомо, крокують разом, чи, як писав наш земляк Олександр Олесь, «з журбою радість обнялась». Тому Володимир Токар після вручення почесних відзнак і радісних привітань нагадав, що напередодні сьогоднішнього пленарного засідання 19 сесії обласної ради Україна та, мабуть, і все людство відзначили сумну дату - 32-у річницю аварії на ЧАЕС. Серед постраждалих – чимало мешканців Сумщини. «Їм – наша велика подяка та шана за самопожертву в ім’я життя, а тим хто пішов у небуття, врятувавши світ від невидимого ворога, – вічна пам’ять, - сказав голова обласної ради і додав: - У пам’яті назавжди залишиться і наш колега - депутат обласної ради кількох скликань, неординарна особистість, вимогливий керівник-господарник Геннадій Свірський, який напередодні пішов з життя у розквіті сил.

Усі присутні вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів аварії на ЧАЕС та Геннадія Свірського хвилиною мовчання.

 

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus