Анатолій Річкаль привітав військових частини А4532 з четвертою річницею створення підрозділу

Сьогодні особовий склад військової частини А4532 відзначає четверту річницю з дня створення підрозділу. З цієї нагоди військовиків вітали перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль, голова Сумської ОДА Микола Клочко, голова Сумської РДА Геннадій Дорошенко.

«Ви маєте героїчне минуле і сьогодення. На вас покладений обов’язок захищати кордони держави та підтримувати порядок на території прикордонної області, - а це справа не з легких», - звернувся до військовослужбовців перший заступник голови обласного депутатського корпусу.

Анатолій Річкаль наголосив, що рішення про створення військової частини чотири роки тому було вірним, - військовослужбовці неодноразово доводили це своєю мужністю і героїзмом, у тому числі і під час несення служби на сході країни. Також перший заступник голови обласного депутатського корпусу подякував усім, хто постійно надає вагому допомогу військовикам – владі області, промисловим підприємствам, волонтерам.

Окремо Анатолій Якович відзначив, що для обласного депутатського корпусу було і залишається пріоритетом забезпечення потреб військових. Він щиро побажав всім присутнім миру та злагоди. А також за високий професіоналізм, відданість під час захисту суверенітету і територіальної цілісності України, вагомий особистий внесок в організацію і підтримання високого рівня бойової готовності вручив Почесні грамоти обласної ради заступнику командира 3-ї мотопіхотної роти з морально-психологічного забезпечення військової частини А4532 Євгену Овчинникову; командиру взводу матеріального забезпечення військової частини А4532 Олегу Кайдановичу; командиру 3-го міномету 1-го взводу 2-ї мінометної батареї військової частини А4532 Олександру Ахтирці.

«Ми маємо пам’ятати про подвиги бійців, і такі заходи покликані згадувати полеглих. Головне, щоб підростаюче покоління розуміло усі ці події, усвідомлювало і пропагувало патріотизм у найкращому його сенсі. А влада робитиме усе можливе у межах своєї компетенції та навіть трохи більше. Дякую усім за героїчне несення служби», – зазначив голова ОДА Микола Клочко.

Він згадав, що 4 роки тому Збройні Сили України були практично у жалюгідному становищі і постало питання створення військових частин з нуля. Тому для громадян, які мали бажання служити у ті складні для Батьківщини часи, був створений загін територіальної оборони, який сьогодні є 15-тим батальйоном. Тоді провела велику роботу не тільки влада, а й волонтери і небайдужі підприємці, які згуртувалися і робили усе для того, щоб військове містечко поблизу Сум могло існувати. Принаймні, створили належні побутові умови: казарми, їдальню.

«У військовій частині залишилось зробити плац, паркан навколо нього і поставити належне освітлення. Маю сподівання, що ці питання протягом року будуть вирішені», – додав очільник області і нагородив кращих військовиків відзнаками облдержадміністрації.

У свою чергу командир військової частини вручив військовослужбовцям нагороди і чергові звання. Долучилися до привітань та нагороджень і присутні гості.

Також читайте:

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus