«Талантами квітне земля Кролевецька»

20 квітня у Кролевецькому районному будинку культури звітували творчі колективи Кролевецького району «Талантами квітне земля Кролевецька».. Захід, присвячений 80-й річниці утворення Сумської області, відбувся у рамках ІІ етапу обласного фестивалю народної творчості «Квітуй в любові і добрі, Сумщино, край благословенний!».

Перед святковим відкриттям звіту відбулася виставка майстрів Кролевеччини. Присутні мали можливість помилуватися вишиванками, роботами з дерева, паперу, вовни, картинами, фотографіями. На чільному місці розмістилися кролевецькі рушники і стилізований одяг від Кролевецького вищого професійного училища.

На святковому концерті були присутні перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль,начальник управління культури Сумської обласної державної адміністрації ОленаМельник, керівництво району.

«Місто Кролевець, без перебільшення, – це столиця рушників. Адже кролевецькі рушники популярні не тільки в Україні, а й у всьому світі. У них закладена вікова мудрість нашого українського народу. І вона передається з покоління в покоління», - з таких слів розпочав своє привітання Анатолій Річкаль.

Обласний посадовець наголосив, що бував на кількох аналогічних творчих звітах, але Кролевецька земля завжди відрізнялася талановитими та творчими людьми. «На сцені виступали, як і ті, кому за 80 років, так і маленькі дітлахи. Головне, що всі вони – талановиті артисти і що приємно – місцеві таланти мали вбрання, зроблене кролевецькими професійними майстрами. Під час їхніх виступів відчувається, що аматори випромінюють зі сцени любов до рідного краю та України. І це, безсумнівно, передавалося й численним глядачам у залі».

У концертній програмі взяли участь кращі виконавці з сіл Кролевецького району та міста Кролевець. І кролевчани ще раз довели, що вони зберігали, й будуть берегти та примножувати традиції українського народу.

Серед іншого кролевчани та гості свята вперше побачили і вже відому в країні колекцію одягу з кролевецьким орнаментом від талановитого майстра Тетяни Герман та її сина Арсена. Спільно з учасниками дитячої громадської організації «Центр українознавства «Гідність» вони реалізовують проект «27 вишиванок до 27-ї річниці Незалежності України».

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 23 квітня 2018, 14:58

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus