На Буринській сцені виступали артисти Сумського обласного академічного театру імені М.С. Щепкіна

Сумчани завжди пишалися своїм провідним закладом культури області – театром драми та музичної комедії імені М.С. Щепкіна, його історією та неосяжними здобутками. А артисти відповідають щирою любов’ю, завжди прагнуть подарувати глядачам естетичну насолоду. Нещодавно «щепкінці» демонстували свої таланти на сцені Буринського районного будинку культури.

Цього дня у залі РБК зібралося багато людей. Серед них – представники різних поколінь: і дітлахи, і молодь, і люди поважного віку. Артисти представили на суд глядача дві театралізовані вистави – казку для дітей «Порося, яке співає», та виставу за мотивами повісті Івана Нечуя-Левицького «Сім’я Кайдашів».

Показ відбувся за ініціативи та сприяння першого заступника голови Сумської обласної ради Анатолія Річкаля, який також долучився до перегляду.

«Приємно бачити радісні очі дітвори, які по-справжньому щиро раділи кожному виходу артистів на сцену. Я впевнений, що подібні виїзди обласного театру в райони нашої області стануть доброю традицією. І завдяки цьому ще більше людей долучатимуться до справжнього мистецтва та насолоджуватимуться професійною грою творчих колективів», - зауважив Анатолій Річкаль.

Вистава «Сім’я Кайдашів» торкнулася душі кожного з присутніх у залі, адже розповідає про прості, але вічні істини – любов, духовну родинну єдність. Це те, що заставляє глядачів сміятися, іноді – плакати, переживати безліч емоцій, і щоразу – щиро.

По завершенню театралізованого дійства перший заступник голови Сумського обласного депутатського корпусу висловив вдячність творчому колективу та директору театру за те, що завдяки їхній праці та наполегливості  культура, мистецтво й духовність процвітає і у невеличких містечках.

https://youtu.be/uNhcb5-UDFM?t=1379 

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 23 квітня 2018, 14:47

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus