Володимир Токар відвідав відділення онкогематології обласної дитячої лікарні

Голова Сумської обласної ради Володимир Токар відвідав відділення онкогематології Сумської обласної дитячої клінічної лікарні. Він оглянув палати, поспілкувався з медичним персоналом і батьками онкохворих дітей. А з самими пацієнтами – розмальовував картини батиком.

Очільник депутатського корпусу привіз 15 наборів для рукоділля, а майстер-клас влаштувала спеціаліст із Центру реабілітації дітей-інвалідів Олена Шевченко.

«Серце стискається від болю і дуже складно підібрати слова, коли дивишся в дитячі оченята, які з усіх сил борються з хворобою. Це дуже мужні діти. Їх треба усіляко підтримувати, підбадьорювати і допомагати. Вони зараз переживають не найкращі часи у своєму житті. Тому я приїхав сьогодні підтримати морально, відволікти від сумних реалій лікарняного життя та намагалися разом створити атмосферу позитиву», - сказав уже після спілкування з дітьми Володимир Токар.

Під час візиту головний лікар СОДКЛ Ігор Змисля розповів про закуплене медичне обладнання для лікарні, ремонтні роботи в хірургічному та операційно-реанімаційному відділеннях. Зазначив, що вже виділені кошти на обладнання для операційних у офтальмологічному і ортопедичному відділеннях.

Володимир Токар запевнив, що депутатський корпус обласної ради приділяє лікарні серйозну увагу. «На сьогодні відремонтували покрівлю, зробили котельню. Тепер у палатах тепло і нарешті за багато років з’явилася гаряча вода. Ми і в подальшому допомагатимемо, бо коли хворіють дорослі люди – це тяжко, але коли хворіють діти, це тяжче у декілька разів».

Завідуюча відділенням онкогематології Ліана Нікітенко наголосила, що наразі у відділенні перебуває 19 дітей, а загалом онкологічний діагноз має 151 дитина з різних районів Сумщини.

Під час спілкування малеча ставила Володимиру Токарю запитання на кшталт, як стати депутатом, чим займаються обранці, як досягти успіху. Мами говорили на медичні теми: про лінійний прискорювач, адресну допомогу онкохворим дітям, розповідали про свої життєві історії.

Над деякими пропозиціями, що озвучили мами дітей, керівник депутатського корпусу обіцяв попрацювати і, за можливості, втілити в життя. Під кінець спілкування Володимир Токар сказав, що найголовніше – не втрачати віру і не опускати руки. Тоді все можна перебороти.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 19 квітня 2018, 15:33

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus