Відзначено кращих спортсменів у щорічному рейтингу «Краща спортивна особистість Сумщини-2017»

«Нам є ким пишатися. Сумщина – край олімпійських чемпіонів, чемпіонів світу, Європи, - з таких слів розпочав своє привітання голова Сумської обласної ради Володимир Токар під час відзначення кращих спортсменів з олімпійських та неолімпійських видів спорту. - Нам дуже приємно вболівати за вас, гордість розпирає, коли ви піднімаєтеся на вищі спортивні п'єдестали. Ось це і є патріотизм, коли ви, не шкодуючи сил, прославляєте Україну і Сумщину».

Окремі слова подяки керівник депутатського корпусу адресував тренерам, які завжди перебувають «за кадром», але переживають більше за самих спортсменів, є наставниками для них. Також він зазначив, що обласна рада завжди підтримує спорт на Сумщині. Так, минулого року  з обласного бюджету на розвиток фізкультури і спорту було виділено 42 млн грн., це на 10 млн більше, ніж у 2016 році. «Будемо намагатися цю суму збільшити. Тому що всі ми розуміємо, що краще вкладати гроші в спорт, ніж потім у медицину», - наголосив Володимир Токар.

Традиційний рейтинг «Краща спортивна особистість Сумщини» проводиться в області вже у дванадцяте. Цього разу урочистості відбулися в актовій залі СумДУ.

Володимир Токар вітав кращих спортсменок з олімпійських видів спорту. Нею стала Інна Кашина – Майстер спорту України міжнародного класу зі спортивної ходьби, вихованка СДЮСШОР Володимира Голубничого.

Серед присутніх у залі – керівники області, депутати обласної ради, спортсмени та тренери. На адресу останніх звучали щирі слова вітань та подяки.

«Беззаперечно, спорт – це командна робота. І завдяки нашим спільним зусиллям ми маємо такі результати. Останнім часом на Сумщині відкрили Центр олімпійської підготовки з легкої атлетики, спортивний інтернат «Барса», розпочали реконструкцію стадіону «Авангард». Лише спільно ми зможемо дійти рішень, які постійно виводитимуть Сумщину на новий спортивний рівень. І ваші результати роблять наш край відомим у всьому світі. Дякуємо вам!», – привітав спортсменів Сумської області Микола Подопригора.

Посадовець нагородив кращого спортсмена з олімпійських видів спорту. За результатами спортивного сезону 2017 року ним став дзюдоїст Артем Хомула.

В інших номінаціях нагороду здобули:

Кращий молодий спортсмен з олімпійських видів спорту – легкоатлет Олексій Кирилін (метання диску).

Краща молода спортсменка з олімпійських видів спорту – лучниця Євгенія Чибісова.

Кращий тренер з олімпійських видів спорту – головний тренер жіночої збірної України з біатлону, Заслужений тренер України, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, тренер-викладач обласної школи вищої спортивної майстерності та тренер збірної команди України з біатлону Григорій Шамрай.

Кращий тренер молодих спортсменів з олімпійських видів спорту – Заслужений тренер України, Заслужений працівник освіти України, тренер-викладач обласної ДЮСШ Департаменту освіти і науки  обласної державної адміністрації Володимир Бєліков.

Краща команда з ігрових видів спорту – МСК «Сумчанка» (хокей на траві).

Кращий спортсмен з неолімпйських видів спорту - Заслужений майстер спорту України - дворазовий чемпіон світу в розділі Грепплінг-ді та панкратіон фул Дмитро Баранов.

Краща спортсменка з неолімпійських видів спорту  - Майстер спорту України міжнародного класу з панкратіону Світлана Скрипнік.

Кращий молодий спортсмен з неолімпійських видів спорту - Майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу Артур Зальотов.

Кращий тренер з неолімпійських видів спорту - тренер-викладач вищої категорії з сумо Сумської міської ДЮСШ «Колос» Сергій Хекало

Кращий тренер молодих спортсменів з неолімпійських видів спорту - Заслужений тренер України, тренер збірної команди України з панкратіону Сергій Чередниченко.

«Сильні духом» - чемпіонка Дефлімпійських ігор з пляжного волейболу Анна Затилкіна.

Кращий спортивний журналіст – Михайло Осташевський.

Кращий вчитель, викладач – Валерій Попов.

 

 

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 18 квітня 2018, 09:49

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus