Щире слово голови обласної ради з нагоди 100-річного ювілею утворення Товариства Червоного Хреста України

18 квітня виповнюється 100 років з початку діяльності Товариства Червоного Хреста на території нашої держави. Ці роки несуть у собі звитягу трудових буднів, героїзм під час воєнних баталій, жертовності під час ліквідації природних і техногенних катастроф.

Вікова історія діяльності організації включає в себе подолання наслідків І Світової війни у 1920-х роках і голоду – в 1930-х, підготовку медичних сестер та санінструкторів для фронтів ІІ Світової війни, ліквідацію наслідків Чорнобильської трагедії в 1986 році і після неї. 

Сумські співробітники та волонтери організації разом з колегами з усієї України не тільки полегшують людські стражданняпід час стихійних лих, катастроф та аварій, надають допомогу медичній службі збройних сил і органам охорони здоров’я, а й всіляко сприяють органам державної влади України в гуманітарній сфері.

З початку збройного конфлікту на сході країни Товариство працює в особливому режимі: діють загони швидкого реагування для допомоги постраждалим під час громадського неспокою, підтримку отримують постраждалі й переміщені особи із зони АТО, а також вразливі категорії населення. У нашій обласній, міських і районних організаціях Червоного Хреста створено недоторканні запаси одягу, взуття, харчових продуктів, ліків — усього, що необхідне людям у перші дні лиха, поки не надійшла основна допомога. На Сумщині ідеї, програми й акції Товариства підтримують більше 100 тисяч людей, які в силу своїх можливостей допомагають тим, хто цього потребує.

Шановні співробітники, волонтери та члени

Товариства Червоного Хреста України!

З нагоди ювілею прийміть найщиріші привітання від обласного депутатського корпусу. Добра вам, віри у завтрашній день, мирного неба над головою та довгих щасливих років життя!

 

З повагою                                    голова обласної ради Володимир Токар 

 

 

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 17 квітня 2018, 12:29

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus