Відбулася церемонія нагородження переможців фестивалю народної творчості «Хліборобська пісня-2018»

14 квітня в театрі ім..М.Щепкіна пройшов творчий звіт Сумського району в рамках обласного фестивалю народної творчості «Квітуй в любові і добрі, Сумщино, край благословенний!», присвячений 80-й річниці утворення Сумської області.

Учасниками свята стали керівники області, народний депутат України, очільники району, депутати обласної, районної та сільських рад, представники підприємств, установ, організацій, громадські колективи, жителі та ветерани району.

Перед початком урочистої частини аматори народної творчості привітали почесних гостей і вручили їм запашний коровай. Також присутні мали можливість оглянути виставки робіт майстрів декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва.

Розпочалося свято з виконання Гімну Сумського району і, звісно, привітань.

Голова Сумської обласної ради Володимир Токар наголосив, що фестиваль «Хліборобська пісня», який проводиться вже 42 роки у районі, об’єднує тих, хто любить пісню, танці, народну творчість. «Я хочу подякувати вам за те, що ви шануєте і бережете традиції української землі і Сумщини. Всі ми розуміємо, що співати і танцювати можна тоді, коли дома все гаразд і створені умови для життя. Саме таким і є Сумський район. Він – один із лідерів області. Сьогодні у вашому районі вже створено 6 ОТГ і на їх підтримку минулого року було залучено понад 27 млн грн. У селах району покращується життя. Проводиться освітлення, вода, закуповуються шкільні автобуси, залучаються інвестори, діють регіональні програми. Серйозну увагу керівництво району приділяє старим людям, учасникам АТО, молоді та дітям».

Володимир Миколайович наголосив, що у цьому році буде приділена належна увага району щодо ремонту доріг, привітав присутніх у залі із Днем Сумського району, подякував за те, що жителі працюють на благо рідної землі, побажав усім миру, здоров’я, злагоди та процвітання.

Також очільник обласних парламентарів виконав приємну місію – нагородив тих, хто своєю працею прославляє район. Почесною відзнакою Сумської обласної ради «За заслуги перед Сумщиною» ІІІ ступеня нагороджено військового комісара Сумського районного військового комісаріату Якова Вензика. Почесну грамоту Сумської обласної ради отримали директор комунального закладу «Сумська районна ДЮСШ» Олександр Шабан та директор Писарівської філії Хотінської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Хотінської селищної ради Євген Шовкун. Грамотою обласної ради нагороджено балетмейстера народного аматорського ансамблю танцю Верхньосироватського будинку культури «Іскринка» Галину Голому.

Вітаючи жителів зі святом, керівники району – Геннадій Дорошенко та Вадим Акперов підкреслили, що успіхи і досягнення, якими пишається район, базуються на єдності та спільній роботі усіх мешканців Сумського району. Вони відзначили, що кожне село має свою унікальну історію, своїх славних синів та дочок, які щоденно та самовіддано працюють на благо рідної землі.

Також привітання усім присутнім лунали від народного депутата України Олега Медуниці, керівника апарату Сумської ОДА Дмитра Живицького, представників управління культури ОДА, духовенства та інших.

Далі на учасників свята чекав прекрасний концерт, підготовлений колективами району та церемонія нагородження кращих підприємств, закладів, працівників району, переможців фестивалю народної творчості «Хліборобська пісня-2018».

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus