Голова обласного парламенту скликає дев’ятнадцяту сесію обласної ради на 27 квітня

Очільник обласних депутатів підписав розпорядження про скликання дев’ятнадцятої сесії обласної ради.

Пленарне засідання розпочнеться 27 квітня 2018 року о 10-й годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

На розгляд обласної ради виносяться звіти постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та голови Сумської обласної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку області, обласного бюджету та делегованих обласною радою повноважень у 2017 році.

Також депутати мають внести зміни до обласного бюджету Сумської області на 2018 рік, а також низки програм: Обласної програми здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування на 2016-2020 роки, до Обласної програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2017-2020 роки, Обласної комплексної програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки, Комплексної програми поводження з відходами в Сумській області на 2016-2020 роки, Програми економічного і соціального розвитку Сумської області на 2018 рік, Регіональної програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро на період до 2021 року.

Будуть заслухані зміни до рішення обласної ради від 14.01. 2016 «Про організацію прийому громадян області депутатами обласної ради сьомого скликання». Про результати своєї роботи відзвітує тимчасова контрольна комісія обласної ради з питань забезпечення контролю за використанням і охороною земель, надр та інших природних ресурсів на території Сумської області, створеної рішенням обласної ради від 22.12.2016.

Серед питань порядку денного сесії - звіт голови обласної ради про свою діяльність у 2017 році, а також клопотання щодо нагородження Грамотою Верховної Ради України, низка звернень до керівників країни, майнових, кадрових, інших питань.

З метою попереднього обговорення відповідних матеріалів та проектів рішень із зазначених питань на 25 квітня заплановані загальні збори депутатів, засідання постійних комісій та депутатських фракцій. Цього ж дня о 16.00 в залі засідань при голові обласної ради свою роботу розпочне президія обласної ради.

На сесію запрошуються народні депутати України – представникиСумської області у Верховній Раді України, члени колегії, керівники департаментів, управлінь та відділів облдержадміністрації, обласних установ та організацій, прокурор області, голови районних рад, райдержадміністрацій, міські голови, сільські, селищні, міські голови об’єднаних територіальних громад, керівники обласних ланок галузевих профспілок, представники засобів масової інформації, акредитованих при обласній раді, головні редактори міськрайонних газет.

 

 

 

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 13 квітня 2018, 10:41

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus