Володимир Токар вручив контракти шістьом керівникам комунальних підприємств

«Вже стало доброю традицією, коли ми вручаємо контракти керівникам комунальних підприємств, обговорюючи при цьому нагальні проблеми та шукаємо нові можливості для покращення їх роботи». З таких слів розпочав свою розмову голова Сумської обласної ради Володимир Токар з очільниками шести комунальних закладів області під час підписання з ними контрактів.

Такі договори укладено терміном на п’ять років з 4-ма головними лікарями лікувальних установ Сумщини – обласного діагностичного центру Ярославом Ждановим, обласного наркологічного диспансеру Тарасом Злиденним, обласного клінічного лікарсько-фізкультурного диспансеру Валерієм Кравцем та обласного клінічного перинатального центру Мариною Кузьоменською.

Контракт на новий термін також укладено з директором Сумської обласної наукової медичної бібліотеки Ольгою Пономаренко та директором Фонду інвестування об’єктів соціальної сфери та промисловості Євгеном Шаповалом.

Голова обласної ради Володимир Токар акцентував увагу на тому, що це перше законне призначення керівників комунальних підприємств за останній рік. Вітаючи присутніх, він побажав їм плідно працювати, старанно виконувати свої функціональні обов’язки, з розумінням ставитися до персоналу. «Мої двері завжди відчинені для кожного з вас і тому можете звертатися з будь-яких питань. Спільними зусиллями будемо вирішувати всі проблеми», - наголосив Володимир Токар. Водночас очільник обласних парламентарів поставив одну з головних вимог для керівників комунальних установ – їхні дії повинні бути прозорими і направленими на результат.

Його підтримав начальник управління майном обласної ради Дмитро Нагорний, який попросив новопризначених керівників виправдати довіру депутатів, які проголосували саме за їхні кандидатури.

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus