Депутати зібралися «бити батька гуртом»

Саме за цією приказкою, якщо так можна сказати про добру справу, зібралися діяти депутат обласної ради Олександр Будник та депутат районної ради Григорій Макаров із Тарасівки. А об’єднала їх спільна справа, що не перший рік потребує з’ясування: встановлення нових вхідних дверей у місцевій школі.

Ось про це серед усього іншого йшла мова на зустрічі педагогічного колективу з депутатами районної й обласної рад та головою Великописарівської районної ради Дмитром Сипком, які завітали до Тарасівки. Посередником між громадськістю та гостями виступив тарасівський сільський голова Олександр Панов, який і запросив прибулих до школи.

Зрадівши такому візиту, дехто з учителів, у першу чергу, «накинувся» на самого сільського голову за те, що сільська рада не організувала розчищення однієї з вулиць села, і дітлахам з того кутка доводилося добиратися до школи по пояс у снігу. Толерантно сприйнявши критику, Олександр Миколайович пояснив, що іноді не все у силах сільської ради, що не володіє ні власною технікою, ні коштами, щоб її найняти. Надія — на таких небайдужих земляків, як місцевий депутат, керівник сільгосппідприємства «Весна» Григорій Макаров та інших сільгоспвиробників. На жаль, потужностей для розчищення вулиць іноді не вистачає, що і трапилося цього разу після великого снігопаду. Олександр Панов повідомив, що він завжди залишається відкритим для спілкування з односельцями і просив інформувати про всі проблеми йому негайно, щоб вчасно знайти вирішення. 

Ну а потім, власне, увага переключилася на депутата облради Олександра Будника, на якого жінки поглядали з цікавістю через його молодість і представницький зовнішній вигляд, та запитували, як він прийшов у політику.

Як з’ясувалося під час знайомства, Олександр Будник в обласній раді вже другу каденцію, а вік його, за словами самого депутата, не такий вже й юний. Народився Олександр Анатолійович 1975 року, а підтягнутий вигляд має завдяки регулярним заняттям спортом. Він - майстер спорту з самбо та дзю-до.

Почувши таку інформацію, учитель місцевої школи Володимир Тутов негайно звернувся до Олександра Будника з проханням допомогти розвитку фізкультури та спорту у Тарасівці. Не зважаючи на те, що місцева школа невелика (тут навчається лише 47 дітей), її вихованці — постійні призери районних та обласних змагань з індивідуальних та групових видів спорту. А от інвентаря, щоб тренуватися для нових спортивних досягнень, не вистачає. Що й говорити, коли лише самим спортивним матам уже більше 40 років! Потрібні також тренажери та багато іншого.

Депутат облради з розумінням поставився до звернення Володимира Петровича, але зазначив, що особисто він усі проблеми сільської школи не вирішить, тому порожні обіцянки давати не буде, а побореться за достойне фінансування всіх шкіл району, а не лише Тарасівської, на обласному рівні. Від себе ж він пообіцяв із наступної зарплати (а працює обласний депутат заступником начальника обласного агролісгоспу) за особисті кошти придбати для школи декілька якісних м’ячів.

Побачивши таку готовність допомогти, учасники зустрічі буквально засипали депутата облради проханнями полсприяти ремонту дороги до села, виділенню земельних ділянок та багато іншого. На це Олександр Будник повідомив, що з місцевими проблемами його ознайомив голова районної ради Дмитро Сипко, а стосовно ремонту дороги раніше зверталися солдатський сільський голова Антоніна Вискребенцева та депутат райради Олександр Панов. Робота в цьому напрямі вже ведеться, але потрібно знати, що якісний ремонт лише кілометра дороги коштує до мільйона гривень (це депутат облради добре знає по колишній роботі в облавтодорі). Тому потрібне державне фінансування. Навіть якщо дорогу включать у перелік тих доріг, що підлягають ремонту (за що зараз і бореться депутат), зовсім не обов’язково, що справа зрушить із місця. Така, наприклад, ситуація з дорогою на Богодухів. Уже десять років її включають до переліку, але ремонт не розпочинається через відсутність коштів. Тому депутат запросив обговорити проблеми, які він дійсно може вирішити завдяки своїй депутатській діяльності та коштам, що виділяють для реалізації депутатських повноважень.

Ось тут, власне, вчителі і звернулися з проханням встановити в школі нові вхідні двері. Цю проблему педагоги озвучувалив у різні роки низці керівників та кандидатів у депутати напередодні чергових виборів, але віз і нині там. Зараз ціна питання близько 25 тисяч гривень.

Олександр Будник радо взявся допомогти, але повідомив, що питання буде простіше вирішити на умовах співфінансування і запропонував знайти хоча б якусь суму на місцевому рівні. Ось тут і прийшов на допомогу депутат районної ради Григорій Макаров, якому «дверна проблема» близько знайома, бо в школі працює його дружина і теж депутат, але сільської ради, Лариса Михайлівна. Тому Григорій Федорович пообіцяв виділити для доброї справи три тисячі гривень. Присутні вчителі це рішення зустріли дружними оплесками. Найдужче аплодувала розчулена дружина депутата.

На завершення зустрічі депутат облради Олександр Будник запропонував звертатися до нього з письмовими та особистими заявами і запросив на особистий прийом до сільської ради.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 05 квітня 2018, 16:02

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus