Робочий візит гостей з Харківщини

До Сумської обласної ради завітала делегація Харківської обласної ради на чолі з керуючим справами виконавчого апарату Сергієм Клименком. У робочому візиті з метою обміну досвідом взяли участь депутат обласної ради, перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Микола Тітов, начальник відділу кадрової роботи та нагород Олександр Сінельнік та начальник відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ Володимир Дягілев.

У спілкуванні з головою Сумської обласної ради Володимиром Токарем обговорювались питання розвитку місцевого самоврядування, діяльність Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, законопроекти, що направлені на децентралізацію влади.

Окрім того, відбулися зустрічі з заступником голови Тетяною Головко та керуючим справами виконавчого апарату Вікторією Патютько, а також працівниками виконавчого апарату Сумської обласної ради, на яких відбувся обмін досвідом роботи виконавчого апарату за різними напрямками для забезпечення ефективної роботи обласної ради. Гості з Харківщини мали змогу ознайомитись з архітектурою та цікавими фактами з історії міста під час оглядової екскурсії центральною частиною Сум.

Зустріч продовжила чудову традицію обміну досвідом між представниками Полтавської, Сумської та Харківської областей. Саме такі обміни надають можливість порівняти роботу, поділитися кращими практиками для досягнення якнайкращого результату.

Останнє оновлення на Четвер, 05 квітня 2018, 15:19

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus