Анатолій Річкаль: «Буринська земля – земля неперевершених талановитих людей!»

Анатолій Річкаль завітав на творчий звіт аматорських колективів Буринського району «Вінок калиновий сплітаю з талантів Буринського краю», який проходить у рамках обласного фестивалю народної творчості «Квітуй в любові і добрі, Сумщино, край благословенний!»  і присвячений 80-й річниці утворення Сумської області.

Усіх гостей творчого звіту щирими піснями зустрічали народний аматорський хоровий колектив «Червона калина». А за давньою українською традицією при вході гостям вручили запашний коровай та випічку Буринського хлібокомбінату.

Розпочався мистецький захід з виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Родинний скарб малої батьківщини від прадідів до майбуття».

Після огляду експозиції, де були широко представлені  вишиванки, вироби з паперопластики та природного матеріалу, різноманітні обереги та ляльки-мотанки, перший заступник голови обласного депутатського корпусу зауважив, що такі заходи мають вагоме значення у збереженні культурної спадщини.

«Те, що ми вже побачили сьогодні, і ще побачимо, – прояв великого духовного багатства і неперевершеної майстерності наших краян. Ми повинні зберегти і примножити це багатство», - наголосив Анатолій Річкаль.

На початку концертної програми він звернувся до аматорів-артистів та всіх присутніх у глядацькій залі зі щирими словами привітань та зазначив, що Буринська земля завжди була, є і буде славна талантами.

«Я переконаний, що сьогоднішнє свято є ще одним підтвердженням того, що усі колективи відповідають своїм званням. Приємно вражають всі номери концертного дійства. Надзвичайно несподівано було, коли серед учасників хору із Слободи побачив сільського голову Івана Рябоконя. Ця людина не тільки є лідером сільської громади, а й постійно перебуває серед односельців, в даному випадку  ще й у прекрасному хорі співає, - підкреслив Анатолій Річкаль. - По-справжньому чудова виставка! Чимало поетів та письменників Буринщини є відомими далеко за її межами. І вони прославляють рідний край своїми творами. Десятиліттями дарує свій пісенний талант Віктор Кнопік, директор Дяківського сільського будинку культури. У нього велика творча спадщина. Нерідко на сцену він тепер виходить не сам, а з онуком Данилком. А син Артем своєю грою в Сумському обласному академічному театрі драми та музичної комедії імені Михайла Щепкіна уже зачарував глядачів не лише Сумщини, й України. Безсумнівно, Буринська земля – земля неперевершених талановитих людей!».

Також перший заступник голови обласних парламентарів висловив щиру вдячність артистам за виступи, за їхній талант і творчість, що дарують сили для подальших звершень.

Колективи показали відпрацьований, цікавий репертуар, спеціально підготовлений до творчого звіту. Оглядовою комісією було відмічено стабільну плідну роботу колективів, а також підвищення рівня виконавської майстерності.

Свою творчість буринцям та гостям дарували: жіночий ансамбль «Надія» (керівник Лариса Устинова), хоровий колектив «Червона калина» (керівник Андрій Козирь), оркестр народних інструментів РБК (керівник Олександр Іванов) та інші. Сольні пісні присутнім дарували солісти районної сцени Лариса Устинова, Андрій Козирь, Вячеслав Мазнов, Анна Бурлака, а також солістка Успенського СБК Юля Бугара та юна співачка із Слободи Ярослава Сударь. Художнім словом глядачів зачарували Віктор Осадчий та Вікторія Рябоконь.

Справжньою нагородою за творчість талантів стали щирі бурхливі оплески глядачів та квіти від голови Сумської обласної державної адміністрації, Сумської обласної ради, управління культури Сумської обласної державної адміністрації та керівництва Буринського району.

 

 

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 02 квітня 2018, 13:56

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus