Обмін досвідом – шлях до вдосконалення!

За ініціативи Сумської обласної ради 28 березня у місті Полтава відбувся круглий стіл «Обмін досвідом – шлях до вдосконалення» у рамках обміну досвідом між представниками Полтавської, Сумської та Харківської областей.

На круглому столі обговорювалися кращі практики органів місцевого самоврядування та актуальні питання його розвитку. У час активного реформування, місцеве самоврядування не залишається осторонь. З’являється безліч нових тенденцій, які у кожній області хоча і втілюються, але іноді потребують обговорення з «сусідами», для кращої взаємодії та їх втілення.

Окрім обговорення кращих практик врядування, була проведена робота в трьох секціях: практичні аспекти реалізації Закону України «Про доступ до публічної інформації»; інвестиційна діяльність та проектний менеджмент та нормативно-правові аспекти діяльності органів місцевого самоврядування.

Також важливим аспектом зустрічі стало обговорення ролі Асоціації у координації зусиль та напрацюванні спільних форм діяльності рад різного рівня при вирішенні питань, що стосуються життєво важливих питань територіальних громад. Як зазначили представники Харківщини, такі зустрічі є корисними та мають проходити у різних форматах для досягнення якнайкращого результату. Представникам кожного регіону було чим поділитися, також було цікаво запозичити досвід колег з інших областей з тих чи інших питань.

Керівники делегацій впевнені, що саме такий обмін думками та практиками є важливим для активної та злагодженої роботи на місцях.

 

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus