В обласному театрі ім. Михайла Щепкіна пройшла вистава з участю «особливих» дітей

Дружина Президента України Марина Порошенко наразі перебуває з робочим візитом на Сумщині. Поїздка першої леді країни збіглася з Міжнародним днем театру, тож пані Марина запросила школярів на перегляд вистави, що пройшла на сцені Сумського обласного академічного театру драми та музичної комедії ім. М. С. Щепкіна.

Перед початком дійства у фойє театру була розміщена виставка сумського фотографа Наталії Кармазіної. Разом із юними сумчанами Марина Порошенко, перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль та очільник ОДА Микола Клочко оглянули виставку, що має назву «Де живе душа твоя».

За словами першого заступника голови обласного депутатського корпусу, виставка демонструє всю красу, мужність та внутрішню силу родин, у яких виховуються «особливі» діти.

Далі на гостей театру чекав перегляд вистави, акторами і творцями якого виступили діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування Сумського дитячого будинку імені С. П. Супруна, а також вихованці Сумського центру соціально-психологічної реабілітації для дітей області.

Діти показали виставу «Чужий» за оповіданням «Гидке каченя» Г. К. Андерсена.

Сам спектакль пройшов у рамках шостого Всеукраїнського театрального фестивалю «Чеховфест-2018», який цього річ проходить з 21 до 31 березня.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus