Дмитро Кірюхін виступив спонсором відкритого чемпіонату з кіокушинкай карате

Депутат облради від партії «Відродження» Дмитро Кірюхін вкотре виступив спонсором відкритого Чемпіонату з кіокушинкай карате, який пройшов днями у місті Ромни.

За кубки переможців боролися команди із Сумської області, Полтавщини та міста Києва — усього 200 каратистів. Силові поєдинки тривали до самого вечора. Результати перевершили всі очікування: роменці «забрали» 6 перших, 7 других і 14 третіх призових місць. Кубки дісталися Владиславу Михайлику, Яні Площик, Станіславу Полуянову, Дмитру Апанасенку, Артуру Пилипенку, Олександру Полонському.

Нагороду отримав і Дмитро Кірюхін — за постійний внесок у розвиток кіокушинкай карате в місті його відзначили грамотою Виконавчого комітету Роменської міськради.

Депутат висловив окрему вдячність тренеру і головному організатору чемпіонату Олександру Прядці. «Він робить великий вклад у наших дітей, у майбутнє підростаючого покоління. Він — людина настирна і має сильний дух. Таким людям хочеться допомагати», — наголосив Дмитро Кірюхін.

Також читайте:

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus