Від професіоналізму та громадянської свідомості військових Нацгвардії залежить безпека усієї Сумщини

На цьому наголосив перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль під час урочистостей з нагоди четвертої річниці створення Національної гвардії України, що відбулись сьогодні, 23 березня, в обласній філармонії.

Перший заступник голови обласних парламентарів від себе особисто та від імені усього депутатського корпусу обласної ради подякував військовикам частини 3051 Національної гвардії України за відповідальне та професійне несення служби та зазначив, що для депутатів Сумської обласної ради було і залишається пріоритетом забезпечення потреб військових.

«Всі ми дуже шануємо наших гвардійців. Саме на ваші подвиги  спирається влада та населення. Завдяки вам вся Україна має надію та можливість будувати наше майбутнє, бо нас є кому захищати, - звернувся до присутніх військових Анатолій Річкаль. -  Дуже важливо, аби всі ми не забували про ваші подвиги та гідно віддячили за них – розумінням, підтримкою та необхідним забезпеченням».

Про проблеми внутрішніх військ України Анатолій Річкаль знає як ніхто інший, адже 15 років він працював саме у цій сфері. Перший заступник голови Сумського обласного депутатського корпусу зазначив, що військовим завжди було непросто. За його словами, часто військовослужбовці стикаються з непорозумінням самих громадян, але не зважаючи ні на що, сьогодні на військових Національної гвардії покладено низку завдань щодо забезпечення державної безпеки та оборони держави.

З нагоди четвертої річниці створення Нацгвардії за високі показники у службово-бойовій діяльності, дотримання законності, міцну військову дисципліну перший заступник голови обласних парламентарів вручив відзнаки кращим представникам військової частини 3051: капітану Олександру Дегтярьову, сержантам Олексію Захарову та Юрію Клочку, старшому солдату Володимиру Мартинюку. Окремо Подяку Сумської обласної ради Анатолій Річкаль вручив бухгалтеру І, II категорії фінансової служби військової частини 3051 Національної гвардії України Ользі Карбань.

Привітати військовослужбовців військової частини 3051 Нацгвардії прийшли представники командування, керівництво області та міста, силових структур. Вони відзначили, що сьогодні військовослужбовці частини успішно виконують завдання щодо захисту територіальної цілісності держави та охорони громадського порядку на Сумщині. Окрім цього особовий склад з честю виконує бойові завдання на східних рубежах держави. 275 військовослужбовців були і є учасниками антитерористичної операції, із яких 8 – жінки. Троє військовиків відзначені державними нагородами.

Посадовці вручили представникам військової частини 3051 грамоти та подяки, а також побажали гвардійцям мирного неба, міцного здоров‘я, мужності та стійкості. 

Святкову атмосферу усім присутнім забезпечили артисти обласної філармонії – заслужений артист України Леонід Матвієнко, Ірина Ященко та інші.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus