Володимир Токар привітав співробітників СБУ в Сумській області з професійним святом

Перед початком урочистих заходів з нагоди 26-ї річниці створення Служби безпеки України, до могили загиблого в АТО Героя України Олександра Аніщенка доставили корзину з квітами. Далі начальник управління СБУ в Сумській області Владислав Косинський зачитав привітання від голови СБУ Василя Грицака, привітав колег, вручив кращим співробітникам грамоти, подяки та інші види заохочення.

Звернувся до особового складу Служби безпеки України в Сумській області і керівник обласного депутатського корпусу Володимир Токар: «Ваша служба – одна з найскладніших. Завдяки вам на Сумщині сьогодні мир і спокій. Тому що ви на корені припиняли і присікали всі прояви тероризму і сепаратизму. А всі ми знаємо, що ці осередки в області, на жаль, мали місце бути. Нинішні складні умови ставлять перед вами нові завдання щодо захисту стратегічних інтересів і національної безпеки країни. І ви з цими завданнями справляєтеся. Незважаючи на те, що працюєте 24 години на добу 7 днів на тиждень, часто не бачите свої сім'ї, багато проводите часу у відрядженнях зі зброєю в руках.

Він подякував за роботу і нинішнім службовцям, і ветеранам служби, згадав загиблого в 2014 році в зоні проведення АТО Олександра Аніщенка. Побажав усім присутнім миру, міцного здоров'я, належного матеріального забезпечення, нових досягнень у професійній діяльності в почесній справі служіння народу України.

Двоє службовців отримали Грамоти обласної ради.

Привітали працівників СБУ зі святом обласне та міське керівництво, очільники обласних правоохоронних структур та відомств.

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 23 березня 2018, 14:47

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus