Володимир Токар з робочою поїздкою відвідав Білопільський район

21 березня голова Сумської обласної ради з робочою поїздкою відвідав Білопільський район. Він побував на сесії районної ради та у місцевій НВК ЗОШ 1-3 ступенів №4. У школі спікер обласного парламенту поспілкувався з директором школи, учителями, батьківським комітетом, на власні очі побачив умови перебування дітей, в яких вони навчаються.

У цьому навчальному закладі в аварійному стані знаходиться другий корпус, який не можна експлуатувати і керівництво школи вимушено було перевести всіх учнів до 1 корпусу. Не в кращому стані знаходився і спортзал, який комісія заборонила експлуатувати і він пустує вже 5 років. Це викликає певні незручності та дискомфорт як для учнів, так і вчителів.

Очільники Білопільської РДА та райради звернулися до голови обласної ради Володимира Токаря, як до депутата від Білопільщини, з проханням допомогти у ремонті цих шкільних споруд.

«Як і завжди, Володимир Миколайович не відмовив, - розповів заступник Білопільської райради Володимир Відуєв. – Коли б і з якими проханнями ми не зверталися до Володимира Токаря, він завжди знаходить час і можливості для допомоги жителям району. Ми відчуваємо цю підтримку і дякуємо за турботу про мешканців Білопільщини».

Тож, завдяки зусиллям керівника депутатського корпусу Сумщини, з обласного бюджету на ремонт аварійного корпусу Білопільської школи виділено 1 млн 25 тисяч грн. Трохи більшу суму – 1 млн 300 тис грн. виділила районна рада на ремонт спортивного залу.

«Які питання мають бути головними для депутатів? Звісно – все, що стосується життя і комфорту наших дітей. Тому я завжди готовий допомагати і робити все, щоб у підростаючого покоління було якомога менше проблем. Адже для цього ми живемо і працюємо», - наголосив Володимир Токар.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 22 березня 2018, 13:22

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus