На контролі голови обласної ради – питання соціального захисту учасників АТО

«Одним із пріоритетних питань для нас залишається соціальний захист учасників АТО та членів їх сімей. Бо в тій ситуації, в якій нині знаходиться наша країна, образ військового – це символ перемоги, яку ми обов’язково здобудемо. Тому ми не маємо права забувати про тих вояків, які повернулися наразі додому», - наголошує голова обласної ради Володимир Токар.

У минулому році в рамках обласної програми соціально-економічного розвитку пройшла виплата матеріальної допомоги по 25 тис. грн. пораненим та по 100 тис. грн. сім’ям загиблих або померлих при виконанні службового обов’язку під час антитерористичної операції. Для таких виплат в програмі та обласному бюджеті на 2017 рік було передбачено 4,1 млн. гривень.

Крім того, сім’ям загиблих при виконанні службового обов’язку під час антитерористичної операції надавалася матеріальна допомога на поліпшення житлово-побутових умов проживання у сумі 34 тис. гривень. Загальний обсяг фінансування цього напряму програми на 2017 рік виконано в сумі 521,3 тис. гривень.

Відповідно до програми учасник антитерористичної операції має право на забезпечення його сім’ї твердим паливом. На 2017 рік на зазначені цілі програмою та в обласному бюджеті було передбачено 3,8 млн. гривень.

Також відповідно до програми учасникам антитерористичної операції та сім’ям загиблих надається адресна грошова допомога за проходження обстеження методом магнітно-резонансної томографії. Загальний обсяг видатків на 2017 рік по цьому напрямку склав під фактичну потребу 7,5 тис. грн.

На забезпечення відшкодування за встановлення пам’ятників та облаштування місць поховання загиблих чи померлих учасників АТО минулоріч було виділено з обласного бюджету 339,8 тис. гривень.

Сім’ям загиблих воїнів-інтернаціоналістів та інвалідам І групи з їх числа надавалася матеріальна допомога у сумі 1 тис грн. щомісячно. Загальний річний обсяг фінансування на 2017 рік на зазначені цілі склав 1 млн. гривень.

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 20 березня 2018, 10:39

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus