Заступник голови обласної ради: злагодженість - найважливіший фактор розвитку територіальної громади

16 березня за участі заступника голови Сумської обласної ради Тетяни Головко відбулось пленарне засідання 20 сесії Липоводолинської районної ради сьомого скликання.

До порядку данного було включено 33 питання, оcновні з них – «Про внесення змін до рішення Липоводолинської районної ради від 22.12.2017 року», «Про районний бюджет Липоводолинського району на 2018 рік», «Про внесення доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Липоводолинського району на 2018 рік» та інші.

На початку засідання голова районної ради Віктор Литвиненко прозвітував перед присутніми про свою діяльність та про виконання плану роботи районної ради на 2017 рік.

Також присутні заслухали інформацію т. в. о. начальника  Липоводолинського ВП ГУНП в Сумській області Олександра Каливода про стан боротьби зі злочинністю, охорону публічної безпеки та порядку, результати діяльності за 2017 рік на території Липоводолинського району. Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності Роменської місцевої прокуратури за 2017 рік доповів керівник Роменської місцевої прокуратури Володимир Кузченко. Також до порядку денного було включено ряд питань щодо виконання раніше прийнятих районних програм, земельних та питання управління комунальною власністю. 

Окремо районним депутським корпусом було розглянуто про затвердження районної Програми поліпшення умов функціонування бібліотечних закладів Липоводолинського району на 2018 рік, «Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Липоводолинського району за 2017 рік», «Про затвердження районної Програми діагностики, лікування та профілактики вірусних гепатитів в Липоводолинському районі «Антигепатит» на 2018–2023 роки», «Про затвердження районної Програми поліпшення умов функціонування сільських лікувально – профілактичних закладів Липоводолинського району на 2018 рік».

З приводу роботи депутатського корпусу Липоводолинської районної ради Тетяна Головко зазначила, що злагодженість та співпраця є найважливішим фактором у розвитку територіальної громади, і саме ці складові мають бути головними під час прийняття важливих для громади рішень.

З нагоди Міжнародного жіночого дня Тетяна Іванівна нагородила цінним подарунком (наручним годинником) Сумської обласної ради бухгалтера Липоводолинської районної ради Ольгу Клюс та подякувала їй за плідну багаторічну працю. А також усім присутнім жінкам заступник голови обласного депутатського корпусу побажала здоров’я та сімейної злагоди.

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 19 березня 2018, 15:51

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus