Перший заступник голови обласної ради вирішує питання безкоштовного харчування дітей учасників АТО

Оскільки питання забезпечення якісного та повноцінного харчування дітей у дошкільних закладах Сумщини перебуває на контролі керівництва обласної ради, перший заступник голови обласного депутатського корпусу Анатолій Річкаль занепокоєний ситуацією, що трапилася у дитячому садку підпорядкованому Національній поліції. Він звернувся до керівництва Сум з проханням забезпечити дітей учасників АТО безкоштовним харчуванням, як це є в інших дошкільних закладах міста.

На прохання Анатолія Річкаля міський голова та начальники профільних відділів розглянули питання. Зокрема, за словами заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Альони Дмітрєвскої, на сьогодні вже підготовлений Проект рішення про забезпечення харчуванням дітей учасників АТО у вищезазначеному садку за кошти міської ради.

«Даний проект буде винесено на розгляд депутатів на наступному пленарному засіданні сесії міської ради. У разі прийняття рішення такі пільги для дітей, батьки яких є учасниками АТО, діятимуть вже з 2 кварталу 2018 року»,  - зазначає Альона Іванівна.

Натомість перший заступник голови обласної ради переконаний, що забезпечення безкоштовним харчуванням вихованців дошкільних навчальних закладів, батьки яких є учасниками антитерористичної операції, є святим обов’язком влади, незалежно від її рівня.

«Діти військових, що захищають суверенітет і цілісність України, – це особлива верства населення, і в першу чергу ми повинні допомагати їм, адже завдяки подвигам їхніх батьків Україна має можливість дивитися у світле майбутнє, - говорить Анатолій Річкаль. - Я вдячний керівництву Сумської міської ради, за те що вони відгукнулися на моє прохання. Впевнений, що депутати підтримають цю добру ініціативу, і вже з 2 кварталу цього року діти харчуватимуться за кошт міського бюджету».

Раніше за дорученням голови Сумської обласної ради перший заступник голови обласної ради Анатолій Річкаль та голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету Микола Березін здійснили робочу поїздку до вказаного дитсадка та з’ясували усі нагальні питання стосовно фінансування установи.

Відтак рішення про виділення коштів на харчування дітей дитсадка Національної поліції було підтримано депутатським корпусом на останньому пленарному засіданні 18-ї сесії Сумської обласної ради.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 15 березня 2018, 10:02

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus