Жителі Сумщини разом з усією країною відзначили День українського добровольця

Свято, яке рік тому набуло офіційного статусу, має на меті вшанування мужності й героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України.

Дату обрали невипадково, саме 14 березня 2014 року перші 500 бійців Самооборони Майдану прибули на полігон у Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону.

У Сумах на Центральному кладовищі міста з метою вшанування пам’яті загиблих захисників-добровольців, учасників антитерористичної операції, зібрались представники виконавчої влади та місцевого самоврядування, волонтери та жителі міста. Наряду з усіма схилив голову у скорботі за загиблими та поклав квіти до могил воїнів перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль.

«Саме добровольці, «воїни доброї волі», були першими, хто відстояв незалежність України. Це люди, які безпосередньо з Майдану вирушили на Схід, де стали незламним щитом проти російської агресії. Ми повинні розуміти, що цих людей необхідно підтримувати, що це справжні патріоти, українці з великої літери. Сьогодні важливо вшанувати пам'ять загиблих і подякувати їхнім родинам», - говорить Анатолій Річкаль.

Загалом у воєнному конфлікті на сході держави брали участь майже 40 добровольчих батальйонів. За час збройного конфлікту на сході участь у ньому взяли більше 100 тисяч добровольців.

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus