Перший заступник голови обласної ради провів прийом громадян з особистих питань

Згідно з графіком та попереднім записом 12 березня перший заступник голови обласної ради Анатолій Річкаль провів прийом громадян з особистих питань.

Після святкових днів до Анатолія Яковича звернулися мешканці Сумщини, які озвучували проблеми, що їх турбують. Зокрема, питання забезпечення ліками та харчуванням лікувально-профілактичних закладів нашої області, цін на ліки, покращення життя пенсіонерів, виховання дітей, батьки яких виїхали за кордон на заробітки, вирішення проблеми припинення конфлікту на сході держави, комунальних платежів для населення, відновлення руху приміських потягів, відміни низки реформ, захисту авторських прав людини, роботи правоохоронних органів щодо звернень громадян тощо.

Також до заступника обласних парламентарів звернулися колишні працівники комунального підприємства «Аеропорт Суми» щодо ведення господарської діяльності нинішнім керівництвом.

Анатолій Річкаль, спілкуючись із людьми, зокрема, запевнив: «Обласна рада зробить все залежне, аби кожне звернення було ретельно вивчено і по ньому були прийняті відповідні рішення».

Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus