Володимир Токар привітав жінок Сумщини із 8 Березня

Володимир Токар привітав жінок Сумщини із 8 Березня

«Хочу сьогодні, у цей весняний день, не дивлячись, що за вікном лежить сніг, подякувати кожній жінці Сумщини. Бо саме вам, любі жінки, ми всі завдячуємо життям, вихованням і всім тим, що маємо у житті. 2933 жінки області є матерями-героїнями, які виховують 5 та більше дітей. В області створено 24 будинки сімейного типу. 162 родини прийняли до себе жити дітей-сиріт. Низько схиляю перед такими матерями голову», - сказав у своєму слові, звертаючись до представниць прекрасної статі, голова обласної ради Володимир Токар під час урочистостей, які відбулися напередодні свята в театрі ім..М.Щепкіна.

Керівник обласного парламенту наголосив, що нині жінка – не просто мати. У багатьох галузях вона – приклад навіть для чоловіків і нині немає сфери діяльності, де б не було жінок. Наші дівчата, наряду з чоловіками, беруть участь в АТО, займаються волонтерством. Жінки-медсестри рятували під свистом куль наших воїнів. Дружини та матері чекають і підтримують своїх чоловіків-військових і синів, які захищають країну на сході. Очільник депутатського корпусу Сумщини подякував кожній представниці прекрасної статі нашої області за те, що вони, кожна на своєму місці, роблять цей світ гарнішим і вручив відзнаки обласної ради восьми жінкам області. Серед нагороджених і два депутата обласної ради – Лідія Колісник і Марія Коняєва. Вони отримали Грамоти Сумської обласної ради.

Всі жінки, безперечно заслуговують, на нагороди. Але про одну з них варто розповісти окремо. 85-річна Марія Фельдман – росла сиротою і виховувалася в дитячому будинку. Її батько загинув на фронті, а мати була розстріляна фашистськими окупантами. Жінка 40 років пропрацювала на фабриці у Ромнах. З початком проведення АТО на сході України, Марія Михайлівна вступила до «Сумського бабського батальйону «Тил», де разом з іншими волонтерами зайнялася плетінням маскувальних сіток, кікімор, масок, пошиттям рукавиць, в’язанням шкарпеток для військовослужбовців. Зараз Марія Михайлівна працює вдома – шиє рукавиці для військових, є небайдужою до чужого горя та має активну життєву позицію. Її нагороджено Почесною відзнакою Сумської обласної ради «За заслуги перед Сумщиною».

Вітаючи Марію Фельдман, голова обласної ради подякував їй і сказав, що саме такі жінки мають бути прикладом для наслідування.

Привітав жінок і очільник Сумщини Микола Клочко. У своєму слові він сказав: «Жінка – це квітка і від нас чоловіків залежить, якою вона виросте. Бо жінки, як і квіти відчувають і настрій, і ставлення. Жінка від природи сильніша, ніж чоловік, але водночас і тендітна. Нехай усі жінки відчувають кохання і теплоту сердець чоловіків. Я впевнений, що кожен із присутніх чоловіків вам безмежно вдячний, бо вони знають: ви віддаєте у стократ більше тепла, доброти, любові, ніж ми вам даємо. Бо жінка – це п’ятий елемент, та частина, яку чоловік шукає для того, щоб бути по-справжньому повноцінним. Удачі, миру, любові і тепла вам!»

Для представниць прекрасної половини виконавці та колективи області підготували чудовий концерт.

Останнє оновлення на Вівторок, 06 березня 2018, 16:30

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus