У військовій частині 3051 Сумського батальйону Нацгвардії урочисто відкрили оновлену їдальню

«Бойова готовність наших військовослужбовців, насамперед, пов’язана з якісним харчуванням та нормальними побутовими умовами. Тому обласний депутатський корпус приділяє належну увагу створенню таких умов», –зауважив перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль під час урочистого відкриття оновленої їдальні військової частини 3051 Сумського батальйону Національної гвардії України.

Зокрема, лише на останньому пленарному засіданні сесії обласної ради депутати виділили 500 тис. грн. на покращення матеріально-технічної бази та побутових умов цієї військової частини та 260 тис. грн. на покращення умов військової частини 2276, що розміщена в Охтирці.

«В умовах військового конфлікту, держава, як ніколи потребує вашої допомоги,  - звернувся до військовослужбовців перший заступник голови обласних парламентарів. – Підрозділи Нацгвардії чесно виконують свої обов’язки, зачасту в доволі напружених умовах».

Анатолій Річкаль згадав 2015 рік, коли в зіткненнях 31 серпня під Парламентом загинули чотири військовослужбовці Національної гвардії України та ще раз наголосив на тому, що держава завжди буде піклуватися про тих людей, які чесно несуть місію – захищати та оберігати громадський спокій.

Після перерізання символічної стрічки представники влади оглянули зал прийому їжі на 70 посадочних місць та виробничі приміщення їдальні. Капремонт оновленого приміщення вдалося здійснити завдяки співфінансуванню бюджетів області, району та міста, загалом було витрачено близько 400 тис. грн.

За рахунок цих коштів було проведено ремонтні роботи всередині їдальні, встановлено нову систему опалення, закуплено  нове технологічне обладнання та необхідні меблі.

Зокрема зі словами подяки за службу до присутніх військових звернувся голова Сумської ОДА Микола Клочко, який подякував за сприяння і допомогу в поліпшенні побутових умов військовослужбовців депутатам обласної ради, головам Сумської районної ради і райдержадміністрації.

За словами голови ОДА, - консолідуючи зусилля гілок влади та депутатів усіх рівнів можливо досягати певного результату навіть у теперішній складний економічний період для держави.

За вагомий внесок у поліпшення побутових умов військових та за результатами роботи 2017 року перший заступник голови обласної ради та голова облдержадміністрації відзначили ряд військовослужбовців Сумського батальйону Нацгвардії подяками та грамотами.

Також у ході робочого візиту до військового підрозділу керівники області та району оглянули зразки зброї та військової техніки, що знаходиться на оснащенні військової частини 3051 Сумського батальйону Національної гвардії України.

Наостанок Анатолій Річкаль висловив надію на подальшу тісну співпрацю усіх гілок влади, депутатів та громадськості з метою покращення соціально-побутових умов військовослужбовців Сумщини. За його словами від цього напряму залежить спокій та безпека жителів усього регіону, тому роботи з покращення матеріально-технічної бази військових частин нашого краю триватимуть.

Останнє оновлення на Понеділок, 05 березня 2018, 17:32

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus