У Сумській обласній раді реалізується проект «Побудова жіночого політичного лобі в Україні»

«Ні для кого не секрет, що жінок у політиці та вищих ешелонах влади в Україні дуже мало, – зазначає заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко. – Але ж справжнє демократичне суспільство повинно надавати жінкам і чоловікам рівні можливості брати участь у всіх сферах життя, в тому числі й державотворчих».

Для того, щоб поліпшити доступ жінок до політики, в державі успішно реалізується проект «Побудова жіночого політичного лобі в Україні». Долучилася до проекту і Сумська обласна рада, підписавши Меморандум про співпрацю із регіональним осередком ВГО «Жіночий консорціум України», що є засновником проекту.

Відтак протягом тижня дві його найактивніші учасниці Світлана Хекало та Юлія Вауліна проходили тижневе стажування в межах виконавчого апарату Сумської обласної ради. Жінки переймали досвід у працівників органу місцевого самоврядування та спілкувались з його керівництвом.

Зокрема про участь жінок в ухваленні суспільно-значимих рішень стажувальниці мали розмову з заступником голови обласного депутатського корпусу Тетяною Головко, яка переконана, - жінка у політиці і владі – сьогодні це не примха, це екзистенційна необхідність.

«Ми досягнемо справжньої європейської моделі суспільства лише тоді, коли зрозуміємо, що успіх керівників, директорів, тих самих політиків, залежить від професійних та особистих якостей людини, а не від гендера», - говорить посадовець. 

Із завданнями, функціями та структурою апарату обласної ради учасниць проекту ознайомила керуючий справами виконавчого апарату СОР Вікторія Патютько.

У ході стажування учасниці проекту дізнались про регламент роботи обласної ради, про підготовку пленарних засідань та обласні цільові програми. Зокрема заступник голови обласної ради висловила надію на подальшу плідну працю в межах меморандуму з метою збільшення представництва жінок у керівництві громад і загалом політиці.

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus