Злагоджено і продуктивно опрацювали 60 питань порядку денного сесії депутати Сумської обласної ради

Вісімнадцята сесія Сумської обласної ради відбулася 2 березня – за кілька днів до Міжнародного жіночого дня. Саме тому очільник обласного парламенту Володимир Токар насамперед звернувся до жінок – колег-депутатів, працівників виконавчого апарату обласної ради та присутніх у залі, а в їх особі до усіх представниць кращої половини області зі щирими словами вітання.

- Хочу, щоб ваше життя було сонячним і радісним! Щоб ви були коханими і щасливими! І хоча за вікном – справжня зима, зичу вам процвітання, тепла і надії. А ще хочу миру і злагоди у країні, у наших родинах і душах! Зі святом!

А далі жінок-депутатів запросили до президії і вручили букети прекрасних весняних квітів та запропонували сфотографуватися разом з головою обласної ради.

Мабуть, саме ці світлі передсвяткові хвилини позитивно вплинули на депутатів обласної ради і вони злагоджено і продуктивно опрацювали 60 питань порядку денного, підтримали близько 25 депутатських запитів.

На розгляд сесії виносилися зміни до обласного бюджету Сумської області на 2017 рік, звіт про виконання обласного бюджету Сумської області за 2017 рік, заходи щодо ефективного використання коштів обласного бюджету у 2018 році та окремі питання використання коштів обласного бюджету для виконання повноважень депутатів Сумської обласної ради у 2018 році.

Крім того, депутати затвердили Обласну програму розвитку паліативної допомоги на 2018-2020 роки, Обласну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2018 рік, зміни до Програми розвитку фізичної культури і спорту в Сумській області на 2017–2020 роки, Програми «Удосконалення системи роботи із зверненнями громадян» на 2016-2018 роки, Комплексної обласної програми «Правопорядок на 2016–2020 роки», Регіональної цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014-2018 роки, Програми «Удосконалення системи роботи із зверненнями громадян» на 2016-2018 роки, Програми економічного і соціального розвитку Сумської області на 2018 рік. Народні обранці заслухають хід виконання Обласної комплексної програми «Освіта Сумщини у 2016-2018 роках» за підсумками 2017 року.

Прийнято відповідні рішення щодо звітів про результати моніторингу та з оцінки результативності виконання Стратегії регіонального розвитку Сумської області на період до 2020 року та Плану її реалізації на 2015-2017 роки за 2017 рік, а також з майнових, кадрових, земельних, екологічних та інших питань.

Перед присутніми з інформацією про стан правопорядку на території Сумської області та основні результати діяльності поліції протягом 2017 року виступив начальник головного управління Національної поліції в Сумській області Микола Лушпієнко.

Пленарне засідання сесії пройшло швидко, конструктивно. Наприкінці голова обласної ради Володимир Токар подякував обранцям за роботу.

Останнє оновлення на Понеділок, 05 березня 2018, 13:47

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus