Депутат обласної ради відвідав Великописарівський район

Депутат Сумської обласної ради Олександр Будник, який рішенням обласної ради закріплений за Великописарівським районом, узяв участь у роботі двадцятої сесії районної ради.

Спілкуючись із місцевими депутатами та сільськими головами, Олександр Будник відзначив, що вважає дороги найактуальнішою проблемою Великописарівщини. І цим потрапив якраз у точку, оскільки в районі майже немає такого населеного пункту, до якого дорога знаходилася б у задовільному стані. Тому виступ депутата облради був сприйнятий присутніми на сесії позитивно, а його колеги із районної ради, зокрема Павло Бутенко, звернувся із проханням допомогти за можливості у розв’язанні питання щодо ремонту дороги із Великої Писарівки до Богодухова.

Олександр Будник сім років працював у дорожній галузі (заступником, а згодом і начальником служби автомобільних доріг України в Сумській області), тому добре володіє ситуацією щодо стану доріг. Зважаючи на це, він чесно й без популізму сказав, що в нинішній ситуації важко говорити про капітальні ремонти доріг чи їх будівництво в районі, а ось про те, щоб дороги були проїзними, говорити слід.

До деяких сіл району, зокрема до Солдатського, доїхати через бездоріжжя дуже важко, отож перевізники й не хочуть туди їздити, точніше — не хочуть бити свою техніку. Тому солдатчани через сільського голову Антоніну Вискрбенцеву й депутата районної ради Олександра Панова передали  звернення до депутата облради із проханням допомогти їм у їхній біді. Адже завдяки участі депутатів різних рівнів, у тому числі й Олександра Будника, рік тому був капітально відремонтований міст через Ворсклицю, який став «дорогою життя» для Солдатського. Тепер шкільний  автобус безперешкодно забирає дітей з Ніцахи Тростянецького району й привозить їх до Солдатської школи, рятуючи її від малокомплектності, а з обласного центру до села аж п’ять разів на тиждень їздять маршрутки. А ось до районного центру автобус їздить тільки раз, а за поганої погоди взагалі може не приїхати.

Слід відзначити, що від ремонту дороги до Солдатського виграли б і жителі Крамчанки та Тарасівки, які теж потерпають від бездоріжжя. А якби ще й відремонтувати дорогу від Солдатського в напрямку до Катанського й Іванівки, то це взагалі було б добре для багатьох жителів району.   

Олександр Будник, спілкуючись із представниками солдатської громади, повідомив, що дороги місцевого значення можуть фінансуватися з різних місцевих бюджетів — як із сільських та районного, так і з обласного. Тому вважає, щовирішення проблеми можливе за умови спільних зусиль як на місцевому рівні, так і на обласному. Тож він, як депутат обласної ради, порушить питання на рівні області, але й місцева влада не має стояти осторонь.

До Олександра Будника звернувся й начальник відділу освіти Сергій Дмитриченко з проханням у сприянні з ремонтом їдальні Великописарівської спеціалізованої школи. Разом із головою районної ради Дмитром Сипком вони відвідали цей навчальний заклад, який є опорним і має три філії. Впродовж майже сорока років, від часу побудови школи, капітальний ремонт у харчоблоці не проводився. Не так давно у приміщенні, де харчуються школярі, поміняли вікна, а ось там, де кухарі безпосередньо готують їжу, й у підсобних приміщеннях вікна тримаються на чесному слові. Та й двері, як зазначила директор школи Олена Сидорова, давно потребують заміни.

Олександр Будник звернув увагу на той факт, що, незважаючи на заміну вікон, у їдальні максимальної тепловіддачі від цього не відбулося: підвіконники залишилися старі, короби вікон належно не обштукатурені, тому й тягне від них холодом. Тому депутат вважає за потрібне не поспішати із заміною тільки вікон та дверей, а підійти до вирішення проблеми комплексно, щоб від проведеної роботи дійсно був належний ефект. А зважаючи на те, що ремонт їдальні потребує значних коштів, бо необхідно замінити ще й одну із стін, що межує із коридором до актової зали, Олександр Будник зазначив, що він порушить це питання в обласній раді, але й без фінансування з районного бюджету в цій справі не обійтися.

Також читайте:

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus