В Сумській обласній раді – депутатський день

Сьогодні, в останній день зими, обласні обранці працювали в профільних комісіях, на яких погоджували сесійні і власні питання. Далі відбулися загальні збори депутатів, де розглянуто майже 60 питань порядку денного.

Зокрема – виконання обласного бюджету за минулий рік, використання коштів обласного бюджету на виконання депутатських повноважень, стан розгляду депутатських запитів тощо.

Також попередньо були затверджені Обласна програма розвитку паліативної допомоги на 2018-2020 роки, програма оздоровлення дітей на поточний рік, програма національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2018-2020 роки, внесені зміни до окремих обласних програм.

Депутати розглянули хід виконання Обласної комплексної програми «Освіта Сумщини у 2016-2018 роках» за підсумками 2017 року, затвердили звіти по результати моніторингу та з оцінки результативності виконання Стратегії регіонального розвитку Сумської області на 2020 року та Плану її реалізації на 2015-2017 роки за 2017 рік.

На сесію буде винесено ряд майнових та кадрових питань, звернення до вищого керівництва країни щодо підвищення пенсій військовим пенсіонерам, щодо підтримки законопроекту про внесення змін до Податкового кодексу України.  

Пленарне засідання 18-ї сесії Сумської обласної ради розпочне свою роботу о 10-ій ранку у п’ятницю, 2-го березня. 

Останнє оновлення на Середа, 28 лютого 2018, 14:52

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus