Депутат облради підтримує розвиток спорту на Сумщині

17 лютого на спортсменів-хокеїстів області чекала особлива подія – II традиційний турнір із хокею з шайбою пам'яті Віктора Гречаного, що пройшов у Ромнах. Як і завжди спонсором змагань виступив депутат Сумської обласної ради від партії «Відродження» Дмитро Кірюхін.

Цього року участь у турнірі взяли чотири команди області: ХК «Суми», ХК «Ворони», ДЮСШ м. Шостка та ХК «Ромни».

У результаті контактних та жорстких сутичок перше місце посіла команда «Суми», на другому опинилися «Ворони», третіми стали спортсмени клубу «Ромни».

Завдяки депутату обласної ради жодна команда не залишилася без нагород. Від імені депутата спортсменів привітав його помічник Дмитро Коцур, який вручив командам почесні медалі турніру, а лідерам заходу – кубок переможця.

На завершення гри тренер ХК «Ромни» Вадим Асєєв підкреслив, що цього року усі учасники змагань показали зрілу гру та гідно можуть змагатися з більш досвідченими командами Сумської області. Також Вадим Якович висловив подяку спонсорам турніру за підтримку та розвиток спорту на теренах Сумщини.

Також читайте:

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus