Поезії для кожного, кому не байдужа доля України, репрезентували у Ромнах

Репрезентація збірки «Революція свідомості» авторства роменки Катерини Лук'яненко зібрала повен зал міського будинку культури. Представили книгу на широкий загал у День вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Участь у репрезентації книги взяла заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко, за підтримки якої й вийшла ця поетично-революційна збірка. Вона побажала авторці легкого пера, подальших творчих злетів, прихильності муз та вдячних читачів, а також зазначила, що саме таку творчість варто підтримувати та пропагувати.

«Назад дороги вже нема. І сліз нема… Лиш біль повсюди. З отих часів, коли зима у перший раз стріляла в груди». Хіба ж можна лишитися байдужим після цих слів? Вони нагадують нам про час, коли у всіх українців, як в одного боліло серце і розривалася душа, – говорить заступник голови обласної ради. – Поезії відображають події чотирирічної давнини та сьогодення – це те, про що повинні знати і пам’ятати наші нащадки».

Сама назва книги «Революція свідомості» відображає її суть. Збірка увібрала в себе римовані рядки про Україну, про згуртованість її громадян – щирих та свідомих.

Катерина Лук’яненко зі сцени читала свої поезії та ніби проникала у саму душу кожного з присутніх у залі. Вона наголосила, 20 лютого – це незвичайний день, це день вшанування пам’яті людей, які загинули, виборюючи наше гідне майбутнє. І збірка «Революція свідомості» - це не поезія для створення гарного настрою. Це глибокі думки про суспільно-політичну ситуацію в Україні, зашиті у римовані рядки.

«Це думки про зміни всередині себе, - говорить поетеса. - Якщо ви любите свою Батьківщину і вірите у її світле майбутнє, то ця книга саме для вас».

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus