Володимир Гройсман перебуває з робочою поїздкою в Сумах

День Глави Уряду в Сумах розпочався з огляду відбудованого корпусу обласної клінічної лікарні. З січня тут приймають пацієнтів і ведуть лікування більш як за 20 напрямками.

Володимир Гройсман поспілкувався з медиками і вручив сертифікат на сучасне обладнання, яке дозволить вчасно діагностувати захворювання серцево-судинної системи. «Цей ангіограф дозволяє в декілька разів зменшити смертність та інвалідність. Тому в наші плани входить створення в державі мережі сучасних кардіоцентрів, які б могли рятувати людям життя. В минулому році ми придбали 13 ангіографів, у поточному році плануємо закупити ще стільки ж», - наголосив Прем’єр-Міністр України.

Начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Сергій Бутенко, повідомив, що придбання ангіографа обійшлася у 23 млн грн, з яких половину суми було виділено з обласного бюджету, а половина – субвенція від держави. За словами головного медика Сумщини, придбаний ангіограф дозволить вчасно діагностувати захворювання серцево-судинної системи і запобігти ризику можливих ускладнень. Відкрити відділення ангіографії планують на території старих корпусів обласної лікарні вже до кінця другого кварталу. Для роботи на обладнанні підготовлені висококваліфіковані фахівці.

Під час спілкування із Прем’єр-Міністром України голова обласної ради Володимир Токар порушив питання добудови обласної клінічної лікарні, зокрема хірургічного блоку, аби створити на вул. Ковпака медичне містечко. Глава Уряду зазначив, що це питання ретельно вивчатиметься, оскільки, якщо взятися за справу, її треба довести до кінця. А нині в країні і так багато медичних довгобудів. «Кожен день затримки у будівництві – це здоров’я людей», - підкреслив Володимир Гройсман.

Головний лікар обласної клінічної лікарні, депутат обласної ради Володимир Горох подякував Прем’єр-Міністру України за візит і подарунок, акцентувавши увагу, що ангіограф – це нові можливості в діагностиці та лікуванні. Для мешканців області огляд на новітньому обладнанні буде безкоштовним.

Глава Уряду поспілкувався з персоналом лікарні, хворими, за їх проханням сфотографувався з ними на пам’ять.

Далі – поїздка до СНАУ, де Володимир Гройсман зустрівся з викладачами та студентами, ознайомився з роботою Центру точного землеробства, який є одним з передових закладів з підготовки інженерів, маркетологів, агрономів. Також Главі Уряду показали винаходи студентів і він відзначив високий рівень розробок, які вже зараз вельми затребувані в Україні та світі.

На зустрічі з представниками бізнесу, керівниками машинобудівних та сільськогосподарських підприємств, вишів очільник Сумщини Микола Клочко репрезентував Прем’єр-Міністру України Володимиру Гройсману область і зупинився на найбільш позитивних досягненнях.

У своєму виступі голова облдержадміністрації наголосив, що, безумовно, всі позитивні зміни, які наразі відбуваються у різних сферах суспільства, нерозривно пов’язані з проведенням реформи децентралізації. Сумщина вже перетнула децентралізаційний екватор і наразі у 28 об’єднаних територіальних громадах відбулися перші вибори з 53, передбачених Перспективним планом. Така арифметика відповідає 6 місцю в рейтингу регіонів України за даними моніторингу процесів децентралізації та реформування місцевого самоврядування.

Під час зустрічі Володимир Гройсман зазначив, що хотів би почути від сумських підприємців про проблеми, які їх найбільше турбують і підкреслив, що він відкритий для бізнесу і готовий підтримати будь-які ініціативи, які не несуть корупційних ризиків. Прем’єр-Міністр зауважив, що метою економічних реформ Уряду є стабільний та впевнений розвиток бізнесу, який є ключовим джерелом залучення інвестицій та запорукою зростання економіки.

«Головне почути реальний сектор. Для мене це дороговказ. Мета Уряду, аби ми вийшли на стале зростання 5% плюс. Для цього потрібні інвестиції. Саме бізнес забезпечує інвестиції. А ми займаємося створенням умов для ведення бізнесу», – акцентував увагу Володимир Гройсман.

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus